Schody na dachu czyli spędzanie czasu na najwyższym poziomie..

Sezon letni rozpoczynamy z przytupem! Jako że mieszkańcom Szczecina pogoda dopisuje, wychodzimy z kolejną propozycją na spędzenie tych upalnych dni w klimacie garden party. Naszym celem od początku istnienia 17 Schodów czyli już 2 lata, było stworzenie,
ogródka z prawdziwego zdarzenia. Niestety budowa hotelu po dawnej „Arkonie” i widok metalowego płotu przy naszym tarasie spowodowały, że stworzyliśmy takie miejsce, lecz nie na poziomie zero. 

Autor

prestiz

galeria

Nasz lokal mieści się w piwnicy – nasz ogródek będzie na piętrze. Na piątym piętrze zabytkowej kamienicy na Starym Mieście. Rooftop to alternatywa dla wszystkich ogródków usytułowanych na ziemi! Otwieramy lato po swojemu i przygotowaliśmy atrakcję, której pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 

Na ostatnim piętrze naszej kamienicy czeka ogród z niesamowitym widokiem na szczecińskie Bulwary czy Zamek Książąt Pomorskich. Przekonajcie się sami jak wyglądają z takiego punktu widzenia. 

Klimat muzyki – a jakże – Chill Out. Planowane dni, w których Rooftop będzie otwarty to Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela. Będziecie informowani na bieżąco w kwestii rozpoczęcia sezonu oraz cyklicznych imprez na profilu 17 Schodów na Facebooku oraz Instagramie. Uważnie przyglądajcie się Państwo informacjom na tych dwóch platformach – koniecznie odwiedźcie naszą strefę komfortu, której w Szczecinie jeszcze nie było. 

Zapraszamy do spędzenia tych wakacji z nami! 

17 schodów
Targ Rybny 1
Szczecin

Otwarte: pon.-niedz. 18:00-2:00
www.facebook.com/17schodowbar

7( 117)
Lipiec'18
gajda