Letnie podkreślenie

Lekko, ale na długo podkreślone brwi i usta, przy których nie trzeba specjalnie kombinować to pragnienie niejednej z pań. Poranny makijaż zostaje skrócony dosłownie do pięciu minut, a jego wygląd jest świeży i naturalny. Makijaż semi-permanentny to idealna opcja, która pozwala uzyskać taki efekt. Świetna opcja na lato.

Autor

prestiz

galeria

O tej porze roku nie przesadzamy z makijażem, skórę częściej wystawiamy na słońce. Noszenie dużej ilości kosmetyków obciąża naszą skórę. Dodatkowo przy wysokich temperaturach mocny makijaż daje efekt odwrotny do zamierzonego. Po prostu się rozpływa. Mimo to chcemy podkreślić to, co w naszej twarzy najpiękniejsze.

 – Jeśli nie jesteśmy zdecydowane na mocniejszy efekt, makijaż semi-permanentny jest dla nas idealny – przekonuje Marta Czerkawska-Burgs z Enklawa Institute. –  Jest to subtelne podkreślenie brwi ombre, czyli cieniowanie z delikatnie rozproszonym pigmentem na początkach brwi. Taki efekt makijażu możemy zrobić w wersji semi ombre na około pół roku lub w wersji permanent ombre na około 1,5 roku. W tym celu dobieramy odpowiedni barwnik i technikę pigmentacji.

Podobnie jest z ustami. Mocniejszy kolor zazwyczaj pozostawiamy na specjalne okazje, bądź na wieczór. W ciągu dnia dominuje naturalność. Oczywiście lekko podkreślona. – Jeśli marzą nam się usta z delikatnym efektem błyszczyka, bezkonturowe rozcieniowane to metoda aquarelle jest w stanie spełnić takie oczekiwania – zachwala Marta Czerkawska-Burgs. – Taki makijaż wykonujemy na idealnych ustach. Ta technika raczej nie sprawdzi się w przypadku ust z nierównym kolorytem bądź konturem. W tym przypadku zalecam metodę pigmentacji z idealnym konturem i wypełnienie kolorem mocniej kryjącym. Efekt będzie równie elegancki i naturalny.

W przypadku makijażu semipermanentnego nie ma żadnych przeciwwskazań, zabieg jest bezpieczny. – Wykonując pigmentację dbam o komfort klientki.  Wybieram najlepsze i bezpieczne znieczulenia – podkreśla Marta Czerkawska-Burgs. – Przez najbliższe 3 dni od zabiegu, makijaż jest delikatnie ciemniejszy. To naturalny efekt pozabiegowy. Po tym czasie delikatnie zarasta pod warstwą naskórka i stopniowo nabiera wyjściowego koloru. Uwielbiam taki efekt makijażu i polecam go wszystkim paniom, które pragną subtelnie podkreślić swoją urodę. 

Po pigmentacji wystarczy tylko lekki podkład i błyszczyk do podkreślenia ust i możemy czuć się pięknie i wyjątkowo. Zapraszam serdecznie na konsultację na której opowiem o wszystkich możliwościach makijażu permanentnego w nowoczesnym wydaniu.   

 

 
Marta Czerkawska

Beauty expert & linergistka 

Zapraszam serdecznie na konsultację podczas której opowiem o wszystkich możliwościach makijażu permanentnego w nowoczesnym wydaniu.

15 lat doświadczenia w pigmentacji pozwoliło mi na tworzenie nowych autorskich technik. W makijażu nie ma dla mnie już pytań, są tylko odpowiedzi.

Zapraszam serdecznie 

Enklawa Institute
Aleja Wojska Polskiego 40/2
Szczecin
7( 117)
Lipiec'18
gajda