Wyjątkowe oblicze denimu

Każda kobieta marzy o tym, by w swojej garderobie mieć choć jedną niepowtarzalną rzecz. Właśnie nadarzyła się okazja, która pozwoli spełnić tę zachciankę. Włoscy eksperci w dziedzinie krawiectwa oraz hafciarstwa znów odwiedzą salon Liu Jo w Galerii Kaskada i na jeden dzień zamienią go w niezwykle kreatywną pracownię.

Autor

prestiz

Jeans jako płótno

Włoska marka, jako jedna z nielicznych, w 100% umie wykorzystać potencjał i ponadczasowy charakter jeansu. Projektanci Liu Jo wiedzą, że kobiety uwielbiają się wyróżniać oraz być podziwiane. Według nich denim to materiał, podobnie jak malarskie płótno, doskonały do wyrażania swojej artystycznej wizji oraz indywidualności. Dlatego też postanowili zrealizować serię wydarzeń Younique, podczas których każda kobieta może pokazać swoją osobowość, jak również wyrazić własny charakter i styl.

Indywidualny projekt denimu

20 października, od godz. 10:00 do 21:00, w ramach wspomnianego cyklu, klientki w salonie Liu Jo w Galerii Kaskada będą mogły nadać swoim ulubionym ubraniom z jeansu unikalny, indywidualnych styl. Miejsce zamieni się w specjalną przestrzeń, sprzyjającą kreatywności i wyobraźni. Małe dzieła sztuki powstaną dzięki bogatej gamie dodatków, m.in. wyjątkowych aplikacji, kryształków i ćwieków. Dodatkowo, podczas wydarzenia pomocą będą służyć dwaj eksperci denimowej personalizacji, którzy na ten wyjątkowy dzień przyjadą do Szczecina prosto ze znanej z doskonałej mody Italii.

By wziąć udział w spotkaniu wystarczy kupić jeansową odzież z kolekcji Liu Jo w dniu eventu lub na 10 dni przed nim. Z pewnością wydarzenie organizowane przez włoską markę na długo zostanie w pamięci pań, gdyż niecodziennie można stworzyć indywidualny projekt pod okiem artystów. Tej okazji nie może przegapić żadna fanka denimu! Miłośniczki włoskiego stylu także powinny zapisać datę wydarzenia w kalendarzach.

Liu Jo
al. Niepodległości 36
Szczecin

Galeria Kaskada
tel. 91 810 20 10

Facebook

9( 119)
Październik'18
gajda