Suknia w wielkim świecie

Suknia autorstwa szczecińskiej projektantki Kasi Hubińskiej zadebiutowała na ostatnim rozdaniu amerykańskich nagród Emmy. Na uroczystości, tej jednej z najważniejszych nagród kulturalnych w USA, pojawiła się w niej Iwona Benjamin, gwiazda telewizyjnego show „Żony Hollywood”.

Autor

Aneta Dolega

 – To suknia, którą uszyłam kiedyś dla dziewczyny reprezentującej Polskę na wyborach Miss Świata – mówi projektantka. – Jej spód jest satynowy, a wierzch stanowi koronka, którą ręcznie haftowałam chyba z tydzień, szklanymi koralikami i cekinami. Miała być na konkurs piękności, więc pomyślałam, że powinna mieć wyrazisty kolor i połyskiwać w świetle reflektorów a także podkreślać zgrabną sylwetkę.

Suknia Kasi Hubińskiej trafiła do Los Angeles przez komentarz na… Facebooku. – Kiedyś skomentowałam coś w mediach społecznościowych na profilu Iwony Benjamin. Wkrótce się do mnie odezwała i napisała, że jest zachwycona moimi sukienkami – uśmiecha się projektantka. – Projekt spod mojej ręki, w ten sposób trafił na beżowy dywan podczas Emmy Awards i pojawił się wśród takich gwiazd jak Heidi Klum czy Justin Timberlake. Kto by się tego spodziewał?

9( 119)
Październik'18
gajda