Słowo do naczelnej

Autor

Izabela Marecka

Ostatni miesiąc był dla nas wyjątkowo pracowity. Wysiłek i upór prestiżowej ekipy zaowocował wydaniem specjalnym Mieszkaj i Urządzaj w formacie naszego regularnego magazynu, który cieszy się sporym powodzeniem. Fajnie jest być docenionym nie tylko przez czytelników, ale też przez branżę, która potrafi wychwycić niuanse niedostrzegane przez innych. A mamy sporo sygnałów od reklamodawców i ekspertów, że idziemy dobrą drogą, więc już dzisiaj mogę zapowiedzieć, że kolejne duże wydanie specjalne z branży nieruchomości pojawi się na wiosnę. 

Mała retrospekcja. Dzisiejszy Prestiż to już zupełnie inna liga niż ten sprzed kilku lat. Przez ten czas, wraz z rozwojem zmieniali się ludzie, zmieniała się siedziba redakcji, zmieniały się wymagania i oczekiwania czytelników. Dziś wydajemy nie tylko Prestiż, ale też tematyczne wydania specjalne i rozwijamy nasz serwis on line.

Na ten sukces ciężko pracujemy. Nie byłoby go bez tych wszystkich fantastycznych ludzi, którzy tworzą i tworzyli Magazyn Prestiż. Każdemu bez wyjątku, kto dołożył swoją cegiełkę serdecznie dziękuję. Wymienić Was wszystkich nie sposób, każdemu jestem bardzo wdzięczna. Zarówno tym, którzy wpadli do nas na chwilę, jak i tym, którzy zbudowali mocne fundamenty tego sukcesu. 

Czasem zadaje sobie pytanie czy warto się tak męczyć? Czy warto wiecznie orbitować bez cukru gdzieś daleko poza strefą komfortu? Owszem warto, ale pojawia się refleksja, że nie możemy już obniżać poprzeczki, nie możemy zaniżać poziomu, na który się wspięliśmy, a ponoć łatwiej wdrapać się na szczyt niż na nim się utrzymać. Zrobimy wszystko żeby na tym szczycie pozostać. A plany mamy ambitne, choć wymagające bezustannych zmian. Jak mówią mądrzy ludzie, nic nie dzieje się bez przyczyny, a życia ponoć się nie planuje, ono się po prostu dzieje. Zatem, do dzieła!

 

Izabela Marecka 

 
10( 120)
Listopad'18