Swing i koktajle, czyli idą święta

Końcówka roku jest idealnym okresem na organizację wigilijnych imprez firmowych i świątecznych akcji promocyjnych dla klientów. To wyjątkowy czas dla wszystkich. Z tej okazji agencja barmańska Event Bar wraz z Dj’em i producentem muzycznym Mr Jazzkiem stworzyła wspólną inicjatywę obsługi przyjęć w świątecznym klimacie.

Autor

Aneta Dolega

Pojawimy się z całą obsługą i sprzętem w dowolnie wybranym przez klienta miejscu – wyjaśnia Joanna Alicka, event menager Event Baru. – W skład naszej oferty wchodzą świąteczne koktajle stworzone specjalnie na tę okazję przez świetnych barmanów z koktajlbaru 17 Schodów. Do tego świąteczne fronty mobilnych barów, świąteczne karty z wigilijnymi przekąskami, tzw. finger foods i świątecznie ubrana obsługa barmańska.

Mr Jazzek, mistrz elektronicznego swingu wraz z saksofonistą Marcinem Pesos umilą czas gościom przyjęcia będąc przysłowiową wisienką na tym świątecznym torcie. – Mr Jazzek jest współinicjatorem tego przedsięwzięcia – mówi Joanna Alicka. – Można skorzystać z jego usług, ale nie jest to konieczne. Jeśli klient sobie zażyczy tylko bar i przekąski to proszę bardzo, nie ma problemu, jeżeli tylko to bez obsługi też jest taka opcja. Jeśli będzie chciał cały zestaw to jesteśmy dla niego to zrobić. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do wizji naszych klientów, by w przyjemnej atmosferze weszli w świąteczny czas.

 

Prestiż  
Listopad 2018