Blask non stop

Lśnić i błyszczeć przez cały rok. Budzić się z pięknie rozświetloną buzią. Utrzymywać efekt świeżej, wypoczętej skóry przez cały dzień. Która z nas by tak nie chciała? Meso BB Glam to wyjątkowy zabieg, który da nam ten efekt.

Autor

Aneta Dolega

W zabiegu stosujemy serum o nazwie Metrigo Meso BB Glam. Nasycony w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu rozświetlonej skóry. Zawiera również składniki odżywcze i pielęgnacyjne takie jak wysoko stężony kwas hialuronowy – mówi kosmetolog Małgorzata Jabłońska-Żelepień z gabinetu Od Stóp Do Głów. – Na pewno nie należy Meso BB Glam mylić z pigmentacją skóry, jak to ma miejsce przy makijażu permanentnym. Zabieg co prawda utrzymuje się dość długo, ale trzeba go powtarzać mniej więcej co pół roku.  

W czasie zabiegu działa się mikroigłami na dolne warstwy naskórka co powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok 3-4 zabiegów. Ze względu na płytką aplikację zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji. W podobny sposób można zadbać o usta. – Zabieg o nazwie BB Lips zawiera Kissum – delikatnie koloryzujący mikropigment, który podkreśla czerwień wargową, dając efekt pełnych, pięknie podkreślonych ust – zachwala kosmetolog. – Preparat intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę warg. Dostępny jest w 4 kolorach: delikatnego różu, intensywnego różu, czerwieni oraz czerwonego. Podobnie jak BB Glam potrafi się utrzymać do 6 miesięcy i również jest świetną alternatywą dla makijażu permanentnego.

 

BB LIPS oraz BB GLOW w premierowej cenie 220 zł 

Od stóp do głów
ul. Batalionów Chłopskich 39A
Szczecin

tel. 505 111 690
www.odstopdoglow.com

10( 120)
Listopad'18
gajda