Doradzać znaczy spełniać marzenia

Autor

Karolina Wysocka

Probitas Finance od wielu lat zajmuje się doradztwem finansowym
dla klientów biznesowych i nie tylko. Zespół firmy to profesjonaliści, których wiedza oraz umiejętności pomagają zrealizować nawet najśmielsze plany. Probitas Finance od ponad 5 lat prowadzi Michał Dańczak. Jak twierdzi – przyjemnie jest pomagać innym w rozwoju. 

Rynek finansowy bez tajemnic

W Probitas Finance pracują specjaliści, a rynek finansowy nie ma dla nich tajemnic. Najlepszym tego przykładem jest właściciel firmy Michał Dańczak, który od lat zajmuje się pośrednictwem finansowym. Studiował w Krakowie na Uniwersytecie Ekonomicznym, gdzie ukończył ekonomię, a także skończył studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. – Pracowałem wcześniej w firmie, która zajmuje się tym samym i postanowiłem przenieść dobre rzeczy na swoją działalność. To co było najlepsze wziąć, a to, co było do poprawy, poprawić. W tej branży człowiek cały czas musi się dostosowywać do bieżących trendów i klientów. Oferta bankowa zmienia się cały czas. Powinniśmy mieć taką wiedzę, żeby znać propozycje poszczególnych banków i umieć dostosować je jak najlepiej do klienta – podkreśla właściciel Probitas Finance.

Klient na pierwszym miejscu

Potrzeby klientów to priorytet dla zespołu firmy. Zawsze znajdują oni odpowiednią strategię przeznaczoną dla indywidualnych potrzeb. – Bazujemy na ich zadowoleniu, to dla nas największa siła napędowa – mówi właściciel Probitas Finance. Swoje usługi firma stale uzupełnia o nowe oferty produktów. – Naszą rolą jest znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla klienta, spełniające wszystkie jego potrzeby, w jak najkrótszym czasie. Jako pośrednik musimy znać oferty banków i wiedzieć, w którym, co klient może uzyskać. Zaoszczędzamy jego czas, dzięki Probitas Finance dostaje on szeroki wachlarz propozycji, z których może wybrać coś dla siebie.  – Mamy więcej produktów i znacznie więcej możliwości niż jeden bank – podkreśla Michał Dańczak. Z kim współpracuje Probitas Finance? – Głównie zajmujemy się firmami, wolnymi zawodami, ale też innymi, zwykłymi działalnościami, 

np. sklepami, działalnościami usługowymi, a także osobami, które mają umowy o pracę i podobne – zapewnia właściciel firmy. Najczęściej jednak obsługują wolne zawody, w tym lekarzy, prawników, księgowych i architektów. Przedstawiciele tych branż często biorą kredyty, gdyż potrzebują pieniędzy na różnego rodzaju inwestycje, a pracownicy Probitas Finanse ułatwiają im proces ich uzyskania. – Dojeżdżamy do klienta, potrafimy spotkać się wieczorem i porozmawiać. Mamy też możliwość wprowadzenia wniosku zdalnie, z wykorzystaniem zgody klienta w formie smsa, przesyłanego przez Bank. To bardzo prosty proces – podkreśla Michał Dańczak. Pracownicy Probitas Finance chętnie pracują dla tych, którzy mają ciekawe pomysły na biznes. – Doradzamy i dzięki temu zwiększa się możliwość rozwoju firmy. Kredyty są dźwignią finansową. W perspektywie realizacji inwestycji, powodują większy dochód niż koszt – dodaje właściciel firmy. Co ciekawe, profesjonaliści mogą liczyć nawet na 650 tys. zł finansowania na podstawie uproszczonej procedury wnioskowania. 

Probitas Finance współpracuje z większością banków w Polsce. – Skupiamy się jednak głównie na kilku tych, które mają najlepszą, najtańszą ofertę – zapewnia właściciel. Firma planuje rozwój w obrębie wewnętrznym, w tym poszerzenie zespołu, pozyskanie większej ilości firm i produktów. A co wyróżnia Probitas Finance spośród konkurencji rynkowej? Ciągły rozwój, indywidualne podejście, wykwalifikowani pracownicy, szybkość procesu, dobre relacje i obsługa posprzedażowa. –  Jesteśmy w kontakcie z klientami także po finalizacji transakcji. Pomagamy i kierujemy. Pamiętamy o klientach, a oni o nas – zapewnia dyrektor sprzedaży Aneta Czuk.             

 

Prestiż  
Grudzień 2018