Zimowe szaleństwo w sercu miasta

Autor

Karolina Wysocka

Ski Park Szczecin to jedyne w naszym województwie centrum narciarsko-wspinaczkowe. Miejsce oferuje doskonałą rozrywkę dla początkujących oraz profesjonalistów, zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

Co więcej, przygodę w Ski Park można zacząć już od czwartego roku życia, a całoroczne centrum otwarte jest siedem dni w tygodniu, niezależnie od pogody!

Na miejscu można skorzystać z dwóch stoków narciarskich, kilkunastu kreatywnych ścianek wspinaczkowych Clip ‘n Climb, ścianki interaktywnej oraz niekończącej się trasy wspinaczkowej Everest. Centrum z pewnością spodoba się tym, którzy kochają narty i snowboard lub chcą nauczyć się na nich jeździć. Początkującym, miejsce pomoże się przełamać i poprawnie nauczyć techniki jazdy, natomiast miłośnikom oraz profesjonalistom ułatwi przygotowania do sezonu zimowego oraz dopracowanie poprawnej postawy w celu osiągnięcia lepszych rezultatów na górskich trasach. Wszystko to za sprawą luster weneckich ustawionych przed stokiem oraz profesjonalnej opieki trenerskiej.

Trenerzy, obsługując stoki, dostosowują ich nachylenie od 9 do 22 stopni oraz prędkość jazdy od 0 do 50 km/h. Wszystko dopasowywane jest do umiejętności oraz wieku uczestników. Co istotne, w ciągu godziny na halowych stokach można przejechać aż kilkanaście kilometrów!

Ski Park Szczecin to bezpieczna alternatywa dla naturalnych warunków, gdyż pozwala uniknąć złego naśnieżenia, odsłoniętego lodu oraz kolejek przy wyciągach. Stoki Maxxtracks wykonane są z najwyższej jakości materiałów a ich przemyślana konstrukcja zapewnia niezawodność. Ski Park to świetne miejsce dla rodzin. Pozwala aktywnie spędzić czas „na sportowo”. Co więcej, jednocześnie na stoku może jeździć maksymalnie trzech dorosłych lub czwórka dzieci a wszystko po to aby tym osobom zapewnić przestrzeń i komfort.

Dodatkowo w centrum można zorganizować urodziny, warsztaty i szkolenia a jeśli zmęczenie nóg od szusowania po stoku da o sobie znać, zawsze możemy spróbować swoich sił na kreatywnych ściankach wspinaczkowych, interaktywnej platformie wspinaczkowej lub ściance fitness. Warto wspomnieć także o tym, że zarówno sprzęt, buty oraz opieka trenerska są wliczone w cenę biletu. Oczywiście wizyta nie zastąpi wyjazdu w góry, ale z pewnością pozwoli na uprawianie ulubionego sportu, dopracowanie techniki i pozostanie w formie. W końcu to świetna alternatywa dla zajęć fitness czy godziny na siłowni! Jak widać – wspaniała sportowa rozrywka i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

 

 
Ski Park
ul.Kazimierza Twardowskiego 5
Szczecin

Tel. 575 392 228
www.skiparkszczecin.pl
facebook.com/SkiParkSzczecin

11( 121)
Grudzień'18