Bliźniak” przy parku

Budowa kameralnego osiedla „Warszewo Przy Parku” powoli dobiega końca. Zakończenie zaplanowane jest jeszcze w tym miesiącu, później będzie czas na odbiory i wprowadzą się pierwsi lokatorzy. – To miejsce położone w zaciszu, otoczone zielenią, wprost wymarzone dla rodzin. Jego atutem jest cisza, spokój i czyste powietrze – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Autor

Andrzej Kus

Ekskluzywne osiedle „Warszewo Przy Parku” znajduje się w kameralnym miejscu, z dala od ruchliwej ulicy. W pobliżu znajdziemy przystanek, z którego dostaniemy się do samego centrum miasta. Niedaleko są także: szkoła, przychodnia, sklep oraz basen. Co ważne – osiedle położone jest w otoczeniu bardzo dużej ilości zieleni, w sąsiedztwie parku oraz Puszczy Wkrzańskiej 

– Całe osiedle liczy dziesięć domów w zabudowie bliźniaczej. Dostępne są jeszcze apartamenty o powierzchni 104 metrów kwadratowych. Każdy będzie miał dwa miejsca parkingowe oraz ogródek – opowiada przedstawiciel dewelopera, Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Wszystkie budynki spełniać będą najnowszą normę dotyczącą oszczędności energii i izolacji cieplnej. Ściany są ocieplone styropianem. Wstawione są nowoczesne okna posiadające specjalne szklenia, zapewniające maksymalne wykorzystanie energii cieplnej 

Docelowo osiedle wyróżniać się będzie nowoczesną bryłą budynków. Zostało starannie zaprojektowane ze szczególną dbałością o estetykę wszystkich elementów. Do ich wykonania zastosowano naturalne, ekologiczne i nowoczesne materiały. Fundamenty wykończone zostały płytkami cokołowymi. Ściany zewnętrzne pokryte są cienkowarstwowym tynkiem mineralnym barwionym w masie. Estetyki budynków dopełniają starannie wykończone otwory okienne, parapety z kształtki ceramicznej, pokryte dachówką ceramiczną dachy, a także rynny z blachy malowane proszkowo.

Każdy z apartamentów przygotowany będzie z bardzo dużą dokładnością. W standardzie wykończenia znajdziemy ogrzewanie podłogowe i system inteligentnego zarządzania mieszkaniem. Dzięki temu systemowi, za pomocą urządzenia mobilnego będziemy mogli sterować roletami (znajdziemy je w standardzie zarówno na parterze, jak i na piętrze), ogrzewaniem czy uruchomimy alarm. 

– Mieszkania zostaną też wyposażone w instalację do centralnego odkurzania. W każdym salonie znajdzie się kominek. Jego montaż również jest częścią standardowej naszej oferty. Osiedle „Warszewo Przy Parku” bez wątpienia jest doskonały miejscem dla tych, co cenią zieleń, spokój, czyste powietrze oraz jednocześnie bliskość do centrum. W styczniu planujemy już jego odbiory. Po nich wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Jestem przekonany, że będą zachwyceni, nie tylko położeniem, ale i jakością wykonania całego osiedla  - podsumowuje Krystian Surmacz. 

 

Prestiż  
Grudzień 2018