Łazienka marzeń

Autor

Aneta Dolega

Łazienka obok sypialni to jedno z najprzyjemniejszych miejsc w domu. Spełnia praktyczne potrzeby i dba o naszą przyjemność, dostarczając upragnionego relaksu. A jeśli to wszystko rozgrywa się w stylowo i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, tym większa radość dla nas. W salonie łazienek Bokaro odnajdziemy to wszystko, łącznie z pomysłowymi rozwiązaniami projektantów, które sprawią, że nawet najmniejsza łazienka stanie się wyjątkowym i praktycznym miejscem. Dla osób „uzależnionych” od wygody, zostanie w dyskretny i elegancki sposób połączona z sypialnią.

Salon Bokaro stanął w atrakcyjnym punkcie miasta, na bulwarze Gdańskim. – Ma powierzchnię wystawową przekraczającą 1000 m2. Posiadamy 67 boksów ekspozycyjnych oraz kilkadziesiąt ekspozytorów –  mówi Marek Adamczak, projektant salonu. – Posiadamy wygodną i przestronną salkę dla architektów, pokój dla rodzica z dzieckiem oraz strefę zabaw dla najmłodszych. W budynku znajduje się sześć stanowisk sprzedaży oraz dwa biura projektowe. Do salonu przylega przestronny ogrodzony parking. Łatwo też tu trafić, miejsce jest umiejscowione w ścisłym centrum miasta z dojazdem dwoma ulicami.

W ofercie salonu znajduje się szeroka gama płytek ceramicznych – głównie polskich producentów, nie brakuje też zagranicznych marek. Znajdziemy tu produkty sygnowane takimi nazwiskami i nazwami jak: Zień, Tubądzin, Villeroy Boch, Grohn czy Opoczno. Ponadto klienci znajdą w Bokaro płytki Atlas Concorde Italy, Stargres, Pilch, Ceramstic, Steuler, Nord Ceram, Paradyż, czy Marconi. Dla poszukujących czegoś innego, piękny kamień dekoracyjny od marki Stegu. – Polecamy również bogatą ofertę nowoczesnego wyposażenia łazienek: ceramikę sanitarną, kabiny, wanny, meble i armaturę od znanych firm – wymienia Michał Chlebowski, dyrektor salonu. – Do tego klienci na miejscu znajdą wszystkie produkty z chemii budowlanej, a także wszelkie akcesoria i elementy dekoracji. Wszystko to, co jest potrzebne by łazienka spełniała nasze oczekiwania i marzenia, klienci znajdą w naszym salonie.

Prestiż  
Grudzień 2018