S-Line Studio to zespół projektowy, który postawił na rozwój oraz poszerzanie wiedzy w temacie architektury i projektowania wnętrz poprzez szkolenia, targi i własne pomysły. W efekcie powstało wiele ambitnych i satysfakcjonujących realizacji.

– Prace nad projektem rozpoczynamy wyznaczając z klientem preferencje i oczekiwania – wyjaśniają Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza, właściciele S-Line Studio.  Pierwsza rozmowa jest wnikliwa i rzeczowa. Istotą jest odczytać wyobrażenia o własnym wnętrzu. Wychodząc od układu funkcjonalnego przez projekt ścian działowych i oświetlenia, po każdy kolejny szczegół wykończenia, aż po fizyczne zrealizowanie projektu wnętrza wraz z nadzorem autorskim.

– Tworzymy kuchnie z dbałością o detal, kreatywnie, by tworzyć wnętrze mieszczące się w   nowoczesnego wzornictwa lub by świadomie powrócić do klasyki – mówią zgodnie. – Wykonywany zawód nie jest tylko pracą, jest pasją, a stworzenie przestrzeni, w której jej właściciele przebywają z prawdziwą przyjemnością jest najwspanialszym wynagrodzeniem.

 

Prestiż  
Grudzień 2018