Co to był za ślub!

Autor

Aneta Dolega

Ślubne zdjęcie Marty, Kuby i ich córeczki Stefi autorstwa Aleksandry Medvey-Gruszki wygrało pierwszą edycję międzynarodowego konkursu Best Wedding Moments 2018 na portalu Looks Like Film, który obecnie dyktuje trendy na ślubnym rynku. Fotografia stała się też przebojem internetu.

Na zdjęciu widzimy młodą parę na chwilę przed wyjściem z kościoła i ich najwyraźniej zmęczoną i znudzoną całą ceremonią córeczkę, ostentacyjnie leżącą na kościelnej posadzce. – Stefi jest bardzo żywym dzieckiem – śmieje się autorka zdjęcia. – Przez całą ceremonię była

na zewnątrz. Pod koniec mszy uciekła dziadkowi wbiegając do wewnątrz i tuż przed tym jak młodzi mieli wyjść, dosłownie na sekundę położyła się, po czym wstała i jak mały szogun pobiegła dalej, uciekając tym razem babci. W pierwszym momencie ucieszyłam się patrząc na wyświetlacz i poczułam, że to może być „to” foto, ale potem chciałam je skasować... bo jeszcze ktoś powie, że jest niestosowne. Ktoś mógłby pomyśleć, że dziecko zemdlało, a ja robię zdjęcie zamiast pomóc. Na szczęście zdjęcie zostawiłam i jak powiedział mój kolega z branży: „niestosowne byłoby skasowanie”.

Cały fotoreportaż ze ślubu będzie można obejrzeć na stronie szczecińskiej fotograf www.olagruszka.pl.

 

Prestiż  
Grudzień 2018