Witam Panie Doktorze. Chciałabym zrobić mężowi prezent świąteczny w postaci bonu podarunkowego. Mój mąż ma 35 lat i od dłuższego czasu boryka się z problemem widocznych blizn potrądzikowych. Chciałabym pomóc mu w wyzbyciu się kompleksu.
Czy w Państwa ofercie znajdę odpowiedni zabieg? Pozdrawiam, Monika.

Szanowna Pani Moniko,

Na wstępie pragnę poinformować o konieczności przeprowadzenia konsultacji lekarskiej w celu określenia faktycznego problemu Pani męża, ustalenia przebiegu terapii oraz wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Jeśli rzeczywiście defektem skórnym Pani partnera są blizny potrądzikowe i towarzyszące temu nierówności w teksturze skóry, idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z figurującego w naszej ofercie zabiegu laserowego Encore.

Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych i wszechstronnych laserów frakcyjnych CO2, którego efektywność przy energii pojedynczego impulsu 225mJ i mocy 60W jest nieporównywalna z żadną z innych dostępnych technologii laserowych na świecie.

Sposób frakcyjny dostarczania energii przez laser oznacza, że działając w sposób wybiórczy tworzy siatkę „nakłuć”, które wywołują powstanie mikroskopijnych stref przegrzania termicznego w skórze, jednocześnie pozostawiając „pomosty” nienaruszonej tkanki. Efektem wizualnym tego zjawiska będzie spłycenie i zmniejszenie widoczności blizn potrądzikowych oraz wyrównanie i wygładzenie powierzchni skóry.

Witam, moim problemem jest cera naczyniowa. Niezależnie od sytuacji moja skóra jest mocno zaczerwieniona, w okolicy nosa i policzków występują pojedyncze popękane naczynka. Nagłe zmiany temperatury, alkohol czy stres, sprawiają, że robię się purpurowa. W Państwa ofercie znalazłam różne metody walki z cerą naczyniową, tylko na jakiej podstawie mam wybrać najlepszy dla siebie zabieg: Proszę o pomoc.

Przede wszystkim serdecznie zapraszamy Panią na konsultację, w trakcie której wykonamy badanie Visiograficzne. Skóra zostanie poddana analizie pod kątem gładkości, ilości przebarwień i zmarszczek, rozszerzonych porów i naczyń krwionośnych. Dokładnie zobrazuje nam problem unaczynienia cery i pozwoli dobrać odpowiednie zabiegi. Możliwości jest kilka: Laser Cutera Exel V dedykowany jest zarówno do trwałych teleangiektazji i naczyniaków, ale także dzięki dużej plamce zabiegowej stosowany jest w przypadku rumienia napadowego i utrwalonego. Jeśli głównym problemem skóry jest rumień, doskonale sprawdzi się także Alma Dye-VL (wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła). Efektem zabiegu będzie zmniejszenie reaktywności naczyniowej skóry oraz delikatne rozjaśnienie przebarwień. Jeśli skóra oprócz zmian naczyniowych wykazuje też dużą tendencję do hiperpigmentacji zalecamy wówczas Quantum SR- wielopoziomowe działanie IPL, które zmniejszy rumień, usunie przebarwienia oraz dzięki termicznemu działaniu wiązki światła na wodę, spowoduje poprawę napięcia skóry. Co ciekawe z naszej praktyki wynika, że wczesne wprowadzenie laseroterapii w terapii zmian naczyniowych znacznie zmniejsza ryzyko rozwoju trądziku różowatego, oraz zmniejsza reaktywność alergiczną skóry. Zapraszam na konsultację w celu ustalenia i omówienia indywidualnego programu leczenia.

Prestiż  
Grudzień 2018