Piękni na święta

Ze względu na okres Świąt Bożego Narodzenia i noc sylwestrową, grudzień jest miesiącem szczególnym. Warto abyśmy zatroszczyli się nie tylko o stworzenie niepowtarzalnej aury wokół spotkań z bliskimi, ale także o poczucie, że wkraczamy w ten okres jako najlepsze wersje samych siebie. Dzięki pomocy wykwalifikowanego zespołu Kliniki Zawodny Estetic możemy zachwycać w czasie spotkań w rodzinnym gronie oraz olśniewać pięknem i pewnością siebie podczas szampańskiej nocy sylwestrowej.

Autor

Prestiż

Ze względu na okres Świąt Bożego Narodzenia i noc sylwestrową, grudzień jest miesiącem szczególnym. Warto abyśmy zatroszczyli się nie tylko o stworzenie niepowtarzalnej aury wokół spotkań z bliskimi, ale także o poczucie, że wkraczamy w ten okres jako najlepsze wersje samych siebie. Dzięki pomocy wykwalifikowanego zespołu Kliniki Zawodny Estetic możemy zachwycać w czasie spotkań w rodzinnym gronie oraz olśniewać pięknem i pewnością siebie podczas szampańskiej nocy sylwestrowej.

Trzy tygodnie przed sylwestrem…

Jest to idealny moment na ostatnie zabiegi laserowe przed wkroczeniem w rok 2019. Możliwa jest zarówno kontynuacja, jak i rozpoczęcie terapii, której kolejnym zabiegom można poddać się już w styczniu. Szeroki wachlarz urządzeń laserowych dostępnych w naszej Klinice sprawi, że nareszcie pozbędziemy się uporczywych defektów skórnych. W walce ze zmianami naczyniowymi idealnym rozwiązaniem będzie zabieg z użyciem lasera Excel V marki CUTERA, którego działanie polega na ich selektywnej fototermolizie. Jeśli problemem są natomiast zmiany hiperpigmentacyjne, najlepszym krokiem w stronę pozbycia się ich będzie rozpoczęcie terapii laserem pikosekundowym PicoSure, którego posiadaniem Klinika może pochwalić się jako jedna z nielicznych w Polsce. W ofercie znajduje się również niedościgniony laser frakcyjny Encore, którego szerokie spektrum zastosowań pozwoli na redukcję blizn potrądzikowych, poprawę napięcia owalu skóry twarzy oraz likwidację zmarszczek.

Dwa tygodnie przed sylwestrem…

Na okres dwóch tygodni przed Nowym Rokiem warto poddać się zabiegom regenerującym oraz poprawiającym ogólną kondycję skóry przy wykorzystaniu urządzeń zapewniających minimalny okres rekonwalescencji. W tym przypadku trafionym wyborem będzie mezoterapia mikroigłowa przy użyciu urządzenia DERMAPEN. Dzięki kontrolowanemu tworzeniu mikrourazów uruchamiane są w skórze intensywne procesy regeneracyjne, a wprowadzane substancje czynne znacząco poprawią jej kondycję.

Jest to także optymalny czas, aby podjąć decyzję o wizycie u lekarzy w celu zastosowania wypełnień. Wykorzystywany w Klinice najwyższej jakości kwas hialuronowy pomoże zlikwidować lub zmniejszyć niepożądane zmarszczki oraz zwiększyć objętość konturu i czerwieni wargowej ust. W przypadku, gdy zmarszczki mimiczne, tzw. „kurze łapki”, „lwia zmarszczka” czy też „bruzdy marionetki” wywołują dyskomfort związany z wyglądem zewnętrznym, warto rozważyć miejscowe ostrzykiwanie toksyną botulinową. Działanie botoksu polega na blokowaniu połączeń między zakończeniami nerwów, a mięśniami w okolicach iniekcji. Pełen efekt działania toksyny widoczny jest między 10 a 14 dniem po zabiegu.

Tydzień przed sylwestrem…

Ograniczony czas, w którym można poprawić kondycję skóry pacjentów, obliguje do zdecydowanych kroków. Stąd propozycja skorzystania z innowacyjnego thermoliftingu Zaffiro, który stanowi skuteczne, a zarazem ekspresowe rozwiązanie w momencie pojawienia się na skórze oznak starzenia. Efekt termiczny zachodzący podczas zabiegu powoduje podrażnienie i skurczenie włókien kolagenowych, co przekłada się na korzyści wizualne, takie jak zwiększenie elastyczności i napięcia skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Aby efektywnie odmłodzić skórę oraz poprawić jej napięcie, a jednocześnie poddać się małoinwazyjnemu zabiegowi, który nie wymaga okresu rekonwalescencji, należy rozważyć również skorzystanie z zabiegu opartego na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF) – Pelleve. Podczas procedury zabiegowej skóra właściwa ulega podgrzaniu, co prowokuje fibroblasty do produkcji kolagenu. Efektem estetycznym tego zjawiska będzie delikatny lifting, uniesienie zwiotczałych partii skóry twarzy oraz poprawa jej napięcia, co z pewności przełoży się na samopoczucie podczas zabawy sylwestrowej!

 

Od niedawna w ofercie Kliniki figuruje innowacyjny hydropeeling infuzyjny AQUAPURE, który w połączeniu z aplikacją dobroczynnych substancji aktywnych sprawi, że skóra stanie się odświeżona, rozświetlona i napięta. Dodatkowo, zawarte w profesjonalnych preparatach składniki, takie jak wąkrota azjatycka oraz wyciąg z miodu przyspieszą naturalne procesy naprawcze. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Tuż przed ważnymi wydarzeniami pożądane jest błyskawiczne odmłodzenie skóry, nadanie jej zdrowej i promiennej prezencji. Efekty te są osiągalne dzięki terapii tlenem hiperbarycznym. Podaż tlenu intensyfikuje zachodzące w skórze procesy biologiczne i potęguje absorpcję składników aktywnych zawartych w specjalistycznych preparatach zwiększających efektywność zabiegu. Zabieg Intraceuticals dedykowany jest dla pacjentów, którzy cenią sobie komfort podczas trwania procedury zabiegowej – jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.

Aby zwiększyć efektywność wyżej wymienionych zabiegów i utrwalić ich widoczne rezultaty warto poddać się seriom zabiegowym, o których szczegóły można zapytać podczas konsultacji lekarskiej lub kosmetologicznej w Klinice Zawodny Estetic. Wraz z pomocą specjalistów podczas zbliżającej się nocy sylwestrowej będziemy imponować bliskim swoją aparycją!

Prestiż  
Grudzień 2018