„W tym roku...”

Autor

Daria Prochenka

Wraz z nowym rokiem przychodzi zawsze pewien dreszczyk emocji. Świeży start, 12 kolejnych miesięcy na spełnienie marzeń. Wszystko może się wydarzyć. Zaczynamy nowy cykl życia, tak jakby z czystą kartą. Świat stoi otworem i czeka aż zaktywizujemy się i nareszcie zrobimy „coś”. 

Często nawet jeśli nie robimy listy postanowień, gdzieś z tyłu głowy chyba każdemu kołacze się myśl – „W tym roku...” 

No właśnie, co? W tym roku znajdę więcej czasu dla przyjaciół i rodziny. W tym roku zrobię więcej dla siebie, wyjadę gdzieś, postaram się „ukulturalnić” i zamiast przed telewizorem częściej wychodzić do teatru, na wystawy, na koncerty. W tym roku… 

Jeśli co roku postanowienia noworoczne wyglądają u Was tak samo i najczęściej kończą się fiaskiem – mamy dla was kilka porad jak to nareszcie zmienić i w nich wytrwać. 

Ci, którzy chcą zmienić sylwetkę – znajdą poradę dietetyka i psychologa. A jeśli brakuje Wam aktywności z rodziną i przyjaciółmi, sprawdźcie choćby nową przestrzeń jaką jest SkiPark – idealne miejsce, żeby spędzić aktywnie czas z bliskimi. A może marzy ci się wyjazd turystyczny, albo w głąb siebie? Jesteśmy w tym numerze przygotowani na wszystko. Od ekstremalnych wypadów wraz ze znanym podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim, po wyjazd w celu medytacji na Bali. Jeśli zbierasz się od lat, żeby zrobić „coś ze sobą” proponujemy metamorfozę urodową, która też może Ci odpowiedzieć na pytanie „kim jestem?”. A może zawsze narzekaliście na brak kultury w waszym życiu. Nic łatwiejszego – bohater naszej okładki zabierze was w podróż do swojego artystycznego świata. Kamil Kuskowski to nie tylko Dziekan Wydziału Malarstwa i Nowych Mediów w Akademii Sztuki, to przede wszystkim wybitny twórca, którego aktualną wystawę można oglądać w Trafostacji Sztuki do 27 stycznia. 

Zatem nie bójcie się marzyć i zmierzyć z waszymi pragnieniami. Może ten rok naprawdę będzie wyjątkowy i nareszcie ruszycie się aby zrobić „to coś” o czym do tej pory tylko szeptaliście sobie pod nosem. Tego Wam życzę na ten rok. Macie aż 12 długich miesięcy 2019 roku.

Prestiż  
Styczeń 2019