Mieszkania, które wyprzedzają 
swoją epokę

Tak wyposażonych mieszkań nie znajdziemy nigdzie indziej w Szczecinie. Trwa budowa ostatniego z budynków inwestycji Apartamenty Warszewo. – Mieszkania, które przygotowujemy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Całe osiedle bez wątpienia będzie naszą największą dumą – przyznaje Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Autor

Andrzej Kus

Wyobraźmy sobie, jak może wyglądać nasze wymarzone mieszkanie. Powinno znajdować się w przepięknie położonej okolicy – w otoczeniu dużej ilości zieleni. W miejscu, gdzie bez problemu bezpiecznie pozostawimy swój samochód. Powinno być także imponująco wyposażone – naszpikowane mnóstwem udogodnień ułatwiających oraz umilających nam życie. 

W budynku 101 inwestycji Apartamenty Warszewo znajdziemy 21 mieszkań o powierzchni od 78 do 115 metrów kwadratowych. Każde z nich o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Posiadają albo taras, albo ogród. Zalet jest jednak znacznie więcej. 

–  Inwestycja z ulicy Kalinowej znajduje się w przepięknym miejscu. Z okien mieszkań zobaczymy nowy park Warszewo-Podbórz – opowiada Krystian Surmacz z Marina Developer. – Na parterze budynku 101 znajdą się 3- i 4- pokojowe lokale mieszkalne. Zamontowane w nich będą wysokie, rozsuwane trzyszybowe przeszklenia, które zagwarantują bardzo dobre nasłonecznienie. Bezpośrednio z mieszkania wyjdziemy na ogród z tarasem wykonany z deski kompozytowej. Ogrody wykończone zostaną według przygotowanego wcześniej projektu. Będą miały założone trawniki i posadzone rośliny. W standardzie mieszkań znajdziemy system automatycznego podlewania ogrodu, którym będzie można sterować
z każdego miejsca na świecie za pomocą telefonicznej aplikacji. podobnie, jak automatyczną kosiarką. 

System inteligentnego zarządzania przygotowała renomowana firma Fibaro. Jedynym ograniczeniem jego rozbudowy może być wyłącznie wyobraźnią każdego z użytkowników. 

– Za pomocą smartphona będzie można sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Dbając o komfort codziennego mieszkania naszych klientów zapewnimy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące min. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zamontowane będzie w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. W upalne dni ulgę przyniesie nam klimatyzacja. Mieszkania wyposażone będą w dwa agregaty znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. 

Sypialnia z osobną łazienką

Założeniem architektów projektujących budynek 101 było przygotowanie mieszkań, w których znajdą się nie tylko jasne i bardzo dobrze nasłonecznione salony, ale także przestronne sypialnie z garderobą czy łazienką. 

– Udało nam się osiągnąć zamierzony cel – mówi Krystian Surmacz. – Przykładowo podam mieszkanie na parterze o powierzchni 112 metrów kwadratowych. Przynależeć będzie do niego niemal 114-metrowy ogródek. Pokój dzienny, w którym spędzamy mnóstwo czasu będzie miał aż 34 metry kwadratowe. Tuż przy nim znajdziemy ponad 8-metrowy aneks kuchenny oraz pomieszczenie WC. Duża sypialnia połączona będzie z łazienką oraz garderobą. Drugą, wspólną łazienkę posiadały będą dwa kolejne pokoje. Do większości pomieszczeń dostaniemy się z dużego, 15-metrowego korytarza.

Parkowanie nie będzie już problemem

W dobie, gdzie niemal każda rodzina posiada co najmniej jeden samochód, przy wyborze mieszkania zwracamy uwagę na dostępne miejsca parkingowe. Właściciele lokali z ulicy Kalinowej w cenie swojego wymarzonego „M” otrzymają aż dwa miejsca. W przypadku, gdy i to będzie dla nich za mało – będą mogli nabyć kolejne. 

– Na 21 mieszkań mamy 45 miejsc dla samochodów – podsumowuje Surmacz. – Każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W halach garażowych znajdzie się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdą się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami. Budynek, jak i cała nasza inwestycja, są bez wątpienia na miarę XXI wieku. Oferujemy nie tylko ciepłe oraz bezpieczne mieszkanie położone w najpiękniejszym rejonie Szczecina. Nowi właściciele otrzymają również mnóstwo dodatkowych udogodnień, które sprawią, że nawet przez sekundę nie będą żałowali decyzji o zakupie apartamentu.