Miasto to ludzie

Autor

Daria Prochenka

Kolejny numer Prestiżu pęka w szwach z powodu natłoku fantastycznych historii i wydarzeń. W każdym miesiącu na łamach magazynu pojawiają się nietuzinkowi ludzie, ich biznesy, przygody, ich twórczość. Nie mamy problemu z tym aby znaleźć ciekawych bohaterów. Wręcz odwrotnie. Mamy problem, kogo przesunąć na później, bo Szczecin to miejsce, w którym mieszka wiele kreatywnych osób. 

Wielokrotnie słyszałam opinie: „w Szczecinie trudno robi się biznes“, albo „to specyficzny rynek dla mojej branży“ itp. A jednak wszyscy nasi bohaterowie pokazują, że Szczecin to doskonałe miejsce nie tylko do życia, ale także do pracy. Pokazujemy Winiego, bohatera naszej okładki, który stworzył popularną i dobrze prosperującą streetwaer’owa markę. Małżeństwo Zawodnych, którzy 20 lat temu zawodowo postawili na jedną kartę, dziś mają świetnie prosperującą klinikę. Na łamach naszej gazety są też: korespondent radiowy, fotografka, ilustratorka, projektanci i wiele innych osób, które pracują, działają i tworzą ducha tego miasta. Łączy ich jeszcze jedno – miłość do Szczecina.  

Luty to także wyjątkowy miesiąc pod kątem wyrażania uczuć. Obojętnie jakie macie nastawienie do Walentynek, już raczej tego nie zmienicie – święto to wrosło w tradycję Polski. W poszukiwaniu różnych odcieni miłości, znaleźliśmy wiele ciekawych par. Zarówno tych, które poznały się w wyjątkowych, wirtualnych okolicznościach, jak i tych które kochają, ale też nie są bezkrytyczne wobec partnera. A na deser świetna wiadomość dla każdego – seks na emeryturze istnieje i ma się dobrze!

Daria Prochenka