5 powodów, dla których warto odwiedzić Ski Park

Ski Park to doskonałe miejsce dla amatorów zimowego szaleństwa i nie tylko! W centrum narciarsko-wspinaczkowym można znaleźć ciekawe atrakcje dla całej rodziny. Jakie? I dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Podpowiadamy! 

Autor

prestiz

Po pierwsze:

W Ski Park można przejechać nawet kilkanaście kilometrów trasy w zaledwie 30 minut. 

To świetna wiadomość dla fanów szusowania. Co więcej, maksymalna prędkość przejazdu na stoku dochodzi do 50 km/h.

Po drugie:

Ski Park zapewnia kompleksową obsługę klienta – wszystko, co niezbędne dla miłośników nart i snowboardu jest w jednym miejscu, w dodatku w samym centrum Szczecina. W lokalu są nie tylko idealne warunki do zjeżdżania, ale też sprzęt, trenerzy oraz lustra weneckie, pozwalające korygować błędy. Wszystko zorganizowane jest tak, by uczestnikom zabawy zapewnić bezpieczeństwo oraz przestrzeń. 

Po trzecie:

Centrum to doskonałe miejsce dla początkujących i osób, które chcą dopracować umiejętności lub technikę. Zalety nauki w specjalnym lokalu w porównaniu do lekcji w naturalnych warunkach są nieporównywalne. Amatorzy białego szaleństwa nie muszą stać w długich kolejkach na wyciągach, unikają złego naśnieżenia oraz odsłoniętego lodu. Prócz tego, stoki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, mają też regulowany kąt nachylenia i prędkość. Obsługiwane są przez wykwalifikowanych trenerów, dzięki czemu można je idealnie dostosować do umiejętności oraz wieku użytkowników.

Po czwarte:

Ski Park nie tylko daje możliwość uprawiania sportów zimowych, ale oferuje też inne atrakcje. Na miejscu można skorzystać z kilkunastu ścianek wspinaczkowych, ścianki interaktywnej oraz trasy wspinaczkowej Everest. 

Po piąte:

Duży atut miejsca to możliwość skorzystania z kreatywnej wspinaczki z systemem One Click. Metoda pozwala na szybkie zmiany atrakcji, dzięki czemu sprawia, że nie chce się kończyć zabawy, a czas mija bardzo szybko.

 
Ski Park
ul.Kazimierza Twardowskiego 5
Szczecin

Tel. 575 392 228
www.skiparkszczecin.pl
facebook.com/SkiParkSzczecin

2( 123)
luty'19
gajda