Desigual w Szczecinie

Bogactwo kolorów, wzorów, kształtów oraz hiszpański temperament – tak w wielkim skrócie można opisać markę odzieżową Desigual. Dla jej fanów mamy dobrą wiadomość! Brand już niedługo otworzy swój sklep także w Szczecinie, a dokładniej w centrum handlowym Galaxy.

Autor

Karolina Wysocka

Firma została założona w 1984 roku z myślą o tworzeniu kreatywnej mody z pozytywnym przekazem. Ideą marki jest „Desigual experience”, czyli własne, osobiste doświadczenie. Ubrania firmy mają pomóc wyróżnić się z tłumu. Projektanci Desigual nie boją się odważnych, niebanalnych zestawień. Łączą często elementy sprzeczne, mieszają style i materiały, a mimo to ich dzieła mają fanów na całej kuli ziemskiej. Dziś marka ma kilkaset butików w różnych miejscach świata, m.in. Madrycie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku, Dubaju i Singapurze. Co ciekawe, Desigual to firma w której dokonano jednej z najciekawszych kampanii reklamowych ostatnich lat. Jej hasło brzmiało: „Wejdź nagi, wyjdź ubrany”, a akcja polegała na tym, że pierwszych stu klientów, którzy wejdą do sklepu w samej bieliźnie, może wziąć ubrania za darmo. W ramach happeningu przed butikami firmy w Hiszpanii i Portugalii pojawiły się długie kolejki osób ubranych jednie w bieliznę, a kampania została powtórzona także w wielu innych miastach, m.in. Nowym Jorku i Sztokholmie.

Co można znaleźć w Desigual? Między innymi nietuzinkowe torebki, oryginalne akcesoria i niebanalne ubrania, a wszystko inspirowane sztuką, kulturą oraz naturą. W butiku Desigual na pewno znajdą coś dla siebie osoby, ceniące oryginalny, indywidualny styl i lubiące przyciągać wzrok.