AUTORSKI SALON I PRODUCENT MEBLI KUCHENNYCH

Autor

Prestiż

Od wielu lat poszerzamy wiedzę i praktykę w zakresie architektury i projektowania wnętrz. Poprzez szkolenia, targi i własne pomysły realizujemy wiele ambitnych i satysfakcjonujących przestrzeni, zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Tworzymy wnętrza podążając za światowymi trendami, otaczając się elementami najwyższej klasy producentów.

Prace nad projektem rozpoczynamy wyznaczając z klientem preferencje i oczekiwania. Pierwsza rozmowa jest zawsze wnikliwa i rzeczowa. Istotą jest odczytać wyobrażenia o własnym wnętrzu. Wychodzimy od układu funkcjonalnego przez każdy kolejny szczegół wykończenia, aż po fizyczne zrealizowanie projektu wnętrza i wybór materiałów wraz z nadzorem autorskim.

„...bez przypadkowości, z dbałością o detal, kreatywnie, by tworzyć wnętrze mieszczące się w kanonach nowoczesnego wzornictwa lub by świadomie powrócić do klasyki.

Bo wykonywany zawód nie jest tylko pracą, jest pasją, a stworzenie przestrzeni, w której jej właściciele przebywają z prawdziwą przyjemnością, jest najwspanialszym wynagrodzeniem.”

Z sukcesem dostarczamy nowatorsko zaprojektowane i wykonane wnętrza kuchenne w segmencie premium w Polsce i na rynkach zagranicznych. 

Podążamy za trendami i potrzebami klienta, tworząc nową jakość w zakresie designu i budowania relacji.

Już od 10 lat nasze wnętrza i zabudowy kuchenne to połączenie doświadczenia i nowatorskich rozwiązań z dbałością o najmniejszy szczegół.

 
 

Prestiż  
Marzec 2019