Oto wymarzony apartament

87-metrowe mieszkanie, z pięknym salonem, dużym balkonem, w najpiękniejszej części Szczecina. Gdzie można takie znaleźć? Oczywiście przy ulicy Kalinowej, w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej. - Zieleń w naszym codziennym życiu jest niezwykle ważna chyba dla każdego. W przypadku Apartamentów Warszewo nie można narzekać na złą lokalizację – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer.

Autor

Andrzej Kus

Zakup mieszkania spędza nam zawsze sen z powiek. Najlepiej by było przestronne, z dużym salonem, gwarantowało komfort nam i najbliższym. Znajdowało się w idealnej, spokojnej lokalizacji, w pobliżu dużej ilości zieleni. By można było przy nim bezpiecznie zostawić samochód, bez konieczności szukania miejsca parkingowego. Niewiele w Szczecinie jest takich miejsc. Z pewnością zalicza się do nich inwestycja Apartamenty Warszewo przy ulicy Kalinowej. W budynku 101 znajdziemy 21 mieszkań o powierzchni od 78 do 115 metrów kwadratowych. Przyjrzyjmy się jednemu z nich, 87-metrowemu z dużym, niemal 8-metrowym balkonem. 

– Opisując mieszkanie śmiało możemy mówić o bardzo wysokiej jakości nie tylko samego mieszkania, ale i całego budynku. Jego akustyka oraz termoizolacja wykonane zostały na najwyższym poziomie. Przykładowo zamontowaliśmy trzyszybowe oraz dwukomorowe okna renomowanego producenta – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Ogromny salon z dużym aneksem

W mieszkaniu uwagę przykuwa duży, 30-metrowy salon. Połączony jest z aneksem kuchennym, który ma kolejne 11 metrów kwadratowych. 

– W całym mieszkaniu sporo uwagi poświęciliśmy na jego funkcjonalność. Właściciele znajdą dużo miejsca na szafy pod zabudowę, przykładowo na korytarzu, który ma prawie 7,5 metra kwadratowego. Dostaniemy się z niego do pomieszczenia WC dla gości, dwóch sypialni, gdzie jedna ma bezpośrednie wyjście do garderoby. Z korytarza wejdziemy jeszcze do dużej łazienki, w której również znajdziemy toaletę oraz dwie umywalki. 

Mieszkanie wyposażone jest w system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro. Obsłużymy go za pomocą specjalnej aplikacji. Rozbudowa systemu ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią każdego użytkownika. 

– Za pomocą smartphona można sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Dbając o komfort codziennego mieszkania naszych klientów zapewniamy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące min. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zamontowane będzie w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. 

Coś dla kierowców 

Deweloper zapewnia również – w cenie mieszkania – dwa miejsca postojowe. W przypadku, gdy i to będzie za mało - właściciele będą mogli nabyć kolejne miejsce, tym razem w zamykanym garażu. 

– Na 21 mieszkań mamy 45 miejsc dla samochodów – mówi Surmacz. – Każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W halach garażowych znajdzie się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdą się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami.

Dużo zieleni

Samo mieszkanie przy ulicy Kalinowej rzeczywiście może spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Niezwykle ważne jest jednak również otoczenie. I tutaj nie można mieć wiele do zarzucenia. 

– Zieleń w naszym codziennym życiu jest niezwykle ważna chyba dla każdego. W przypadku naszego osiedla nie można narzekać na złą lokalizację. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowego parku Warszewo-Podbórz, w którym jest mnóstwo atrakcji, a na dodatek będzie jeszcze rozbudowywany. Spacerem możemy również się udać do Puszczy Wkrzańskiej. 

Inwestycja przy ulicy Kalinowej to doskonałe rozwiązanie również dla rodziców z dziećmi. W pobliżu znajdziemy przedszkole, budowana jest także nowa szkoła podstawowa. 

– Są również sklepy, jest przychodnia, apteka. Niemal wszystko w sąsiedztwie – podsumowuje Krystian Surmacz. – Zachęcam do tego, by zapoznać się z naszą ofertą. Apartamenty Warszewo to doskonałe miejsce dla każdego, kto ceni spokój, wygodę oraz bezpieczeństwo.  

 

Prestiż  
Marzec 2019