Arena dla kobiet

Już po raz piąty w Szczecinie odbędzie się Arena Kobiet, czyli wielka otwarta konferencja dla kobiet z województwa zachodniopomorskiego. Pomysł na stworzenie tego wydarzenia powstał dzięki obserwacji i znajomości potrzeb pań. – To tutaj wszystkie kobiety mogą zaistnieć, poczuć się sobą, nauczyć się dbać o siebie, swój rozwój i zadbać o motywację wewnętrzną – podkreśla jedna z organizatorek konferencji, Nina Kaczmarek, prezes Kobietowo.pl.

Autor

Karolina Wysocka

25 kwietnia podczas Areny Kobiet panie mają szansę rozwinąć i poszerzyć swoje kompetencje oraz kwalifikacje, m.in. jako: Kobieta, Żona, Matka czy Bizneswoman. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w maju 2017 roku, a z każdą kolejną przybywało zainteresowanych. W kwietniu zeszłego roku, podczas trzeciej edycji, na wydarzenie zarejestrowało się ponad 400 pań, a we wrześniu, w kolejnej odsłonie, w konferencji wzięło udział 300 osób. To tylko potwierdziło, jak ważnym wydarzeniem jest Arena Kobiet.

Jakie atrakcje przygotowano na najnowszą, jubileuszową odsłonę wydarzenia? – Podczas Areny Kobiet vol. 5 panie tradycyjnie wysłuchają trzech prelekcji, w trzech blokach tematycznych: Kobieta i prawo, Kobiecy biznes oraz Mój Kawałek Kobiecości – mówi druga z organizatorek Anita Gałek, wiceprezes Kobietowo.pl. Ciekawostką jest fakt, że prelegentką jubileuszowej edycji będzie znana ze sceny i ekranu aktorka: Anna Powierza.

Szczegóły na: www.facebook.com/ArenaKobiet

 

Prestiż  
Marzec 2019