Nowy, piękny i mówi

Autor

Aneta Dolega

Pięknie zadebiutował w Paryżu. Nowe BMW serii 3 na nasze ulice oficjalnie wyjedzie z salonu Dealer BMW Bońkowscy 9 marca, gdzie odbędzie się prezentacja tej klasycznej sportowej limuzyny. Drzwi otwarte dla wszystkich chętnych tego dnia będą w godzinach od 9 do 16.

BMW serii 3 już od 40 lat dostarcza sporo frajdy kierowcom. Najnowszy model trzyma znakomity poziom i zaskakuje nowymi elementami. W trójce pojawi się między innymi asystent kierowcy o nazwie BMW Intelligent Personal Assistant. Jest to rozwiązanie, które pozwala komunikować się z autem głosowo i w pełni intuicyjnie, bez znajomości ściśle określonych komend. Ciekawostką jest to, że będzie można naszemu asystentowi nadać imię. Inną nowością w tej wersji BMW będzie zastąpienie rozbudowanego kluczyka aplikacją na smartfona. Będzie można nią otworzyć i zamknąć drzwi, a także uruchomić zdalnie silnik. 

Kolejna nowa atrakcja w samochodzie tej klasy to laserowe reflektory oświetlające drogę przed autem nawet do 530 m. Ten świetny zabieg dostępny był do tej pory wyłącznie w najdroższych autach, aktualnie stał się normą.

Nie zdradzamy więcej szczegółów tej fascynującej limuzyny ale jak na BMW przystało – jest na co czekać, o czym warto przekonać się już 9 marca.          

Prestiż  
Marzec 2019