Wielkie targi branży budowlanej

Około 150 wystawców, ciekawe spotkania i setki porad z zakresu budownictwa oraz wyposażenie wnętrz… Przed nami targi Bud-Gryf & Home 2019! Koniecznie zarezerwujcie sobie weekend 15-17 marca i odwiedźcie halę MTS przy ul. Struga. Trzy dni targów będę obfitowały w szereg atrakcji, a wśród gości wydarzenia jest mistrz stolarstwa – Darek „Stolarz” Wardziak, znany z telewizyjnych programów.

Autor

Karolina Wysocka

Jesteście w trakcie budowy, remontu, renowacji wnętrza lub dopiero planujecie takie działania? Świetnie się składa! Podczas targów Bud-Gryf & Home będziecie mogli zapoznać się z ofertami firm specjalizujących się w budownictwie, nowych technologiach, produkowaniu materiałów i produktów związanych z budową, a także zajmujących się remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną, jak również dekoracją, wyposażeniem wnętrz czy doborem materiałów wykończeniowych dla domów lub mieszkań. A wszystko dzięki temu, że organizatorzy rozszerzyli ofertę wydarzenia o element HOME!

Arena dla przedsiębiorców i nie tylko

W targach biorą udział wystawcy z całej Polski. Szczecińskie wydarzenie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród nich, jak też odwiedzających. Bud-Gryf & Home to doskonała okazja do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami oraz  partnerami ze świata biznesu. Dodatkowo, targi są świetną okazją do spotkań i rozmów z ekspertami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, podpowiadają lub doradzają. 

Warto wiedzieć, że Bud-Gryf & Home to nie tylko prezentacje wystawców! Podczas wydarzenia odbędzie się konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów
z potencjalnymi partnerami. Daje ona uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z ewentualnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. To szansa na rozwój oraz nawiązanie nowych, cennych biznesowych kontaktów. Giełda kooperacyjna organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Moc atrakcji dla każdego

Co jeszcze oferują targi? Tradycyjnie już, odwiedzający będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawsze stoisko i wziąć udział w konkursie, który zostanie rozstrzygnięty na zakończenie wydarzenia. W tym roku postanowiono zadbać także o najmłodszych! W specjalnej strefie, dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie, przetestować meble do pokojów, czy wziąć udział w warsztatach. Prócz tego, jedną z największych atrakcji wydarzenia, będzie na pewno spotkanie z Darkiem „Stolarzem” Wardziakiem, znanym m.in. z programów „Dorota was urządzi”, „Domowe rewolucje”, „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” oraz „Darek solo”. Stolarz i projektant mebli pasję do tworzenia rzeczy z drewna odziedziczył po dziadku. Od 20 lat sam wymyśla, projektuje oraz tworzy. Zanany jest jako mistrz stolarstwa i ciężkiej riposty, a podczas targów będzie próbował udowodnić uczestnikom wydarzenia, że wystarczą tylko chęci oraz wyobraźnia, by wyczarować „coś z niczego”.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.bud-gryf.pl.

Prestiż  
Marzec 2019