Nowocześnie i oryginalnie

S-line studio to nowoczesny salon kuchni i aranżacji wnętrz, w którym ekspozycje wprowadzają w nowoczesny wymiar designu i architektury. Stworzyliśmy go dla ludzi wymagających i ceniących sobie profesjonalizm.

Autor

Prestiż

Zawsze podchodzimy do klienta bardzo indywidualnie. Chcemy, aby mógł poczuć się wyjątkowo oglądając efekt naszej współpracy w swoim wnętrzu. W projektach dbamy o najmniejszy detal, by całość była spójna i odpowiadająca oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Oferujemy autorskie projekty i nowatorskie rozwiązania najwyższej jakości poparte wieloletnim doświadczeniem. Poprzez szkolenia pragniemy poszerzać swoją wiedzę i praktykę w zakresie architektury wnętrz, dzięki czemu aranżacje nawet pozornie skomplikowanych wnętrz nie stanowią dla nas wyzwania. 

Działamy bez przypadkowości, z dbałością o detal, kreatywnie, by tworzyć wnętrze mieszczące się w kanonach nowoczesnego wzornictwa lub by świadomie powrócić do klasyki. Bo wykonywany zawód nie jest tylko pracą, jest pasją, a stworzenie przestrzeni, w której jej właściciele przebywają z prawdziwą przyjemnością, jest najwspanialszym wynagrodzeniem.

Zapraszamy do naszego studia w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Walczaka 12. Współpracujemy z liderami produkującymi osprzęt kuchenny oraz posiadamy w ofercie sprzęty AGD uznanych światowych marek.

Prestiż  
Kwiecień 2019