Biznesowe transfery na berlińskie lotniska Podróże z firmą SBS

Podróż na berlińskie lotnisko bywa stresująca. Na miejscu czeka nas tłum, hałas i pośpiech, a wcześniej często pojawiają się kłopoty z dojazdem. Rozwiązaniem problemu są transfery lotniskowe. Oferuje je doświadczona szczecińska firma, która zapewnia komfort i wysoką jakość usług. O atutach podróżowania z SBS opowiedział właściciel firmy – Wojciech Deptalski.

 

Autor

Karolina Wysocka

Czym dokładnie się zajmujecie?

Naszą główną działalnością są transfery do Berlina, zarówno indywidualne, jak i rejsowe. Od ponad 18 lat pomagamy docierać naszym klientom do stolicy Niemiec, zarówno jeśli chodzi o obsługę lotnisk, jak też dowozy na dworce kolejowe czy adresy prywatne. Współpracujemy z korporacjami, obsługujemy podmiany marynarzy. Podróżujemy po Polsce i Europie. Jednak jak już wspominałem, naszą wiodącą usługą są transfery na lotniska, a wśród nich szczególnie popularny jest „Individual Transfer”.

Czym różni się usługa Individual Transfer od kursów rejsowych?

Individual Transfer to transport dla osób ceniących swobodę i komfort. Jest usługą dla wymagających klientów biznesowych, firm, osób prywatnych czy całych rodzin. To kurs prywatny, nie dzielony z innymi pasażerami, odwrotnie niż w przypadku kursów rejsowych. W ostatnim czasie, właśnie tę usługę mocno rozwinęliśmy i stawiamy na transfery klienta biznesowego. 

Jak w takim razie wygląda rezerwacja i  podróż na lotnisko? 

Bardzo prosto i szybko. Najpierw, żeby zarezerwować transfer, należy zadzwonić na nasz Call Center lub skorzystać z formularza rezerwacyjnego on-line. Sama rezerwacja jest bardzo łatwa i zajmuje kilka minut. Potwierdzamy ją wraz z ceną usługi. Podstawiamy samochód z kierowcą pod wskazany adres w Szczecinie lub województwie. Warto tu zaznaczyć, że dowozimy na Tegel lub Schönefeld o każdej porze dnia lub nocy. 

Co wyróżnia SBS spośród innych firm z branży? 

Cały czas się rozwijamy, obserwujemy lokalny rynek i oczekiwania klientów. Wierzę, że idziemy w dobrym kierunku, gdyż cieszymy się coraz większym zainteresowaniem naszymi usługami. To nas bardzo motywuje do pracy. Podróżujemy siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Sprawdzamy się też w sytuacjach awaryjnych. Kiedy nagle potrzebny jest transport, podstawiamy samochód w ciągu 2-3 godzin. Za każdym razem staramy się  działać profesjonalnie, zawsze docierając we wskazane miejsce w wyznaczonym czasie. Nie bez znaczenia jest oczywiście środek transportu, którym podróżują nasi pasażerowie. 

Jakie auta macie w swojej flocie?

Mamy nowoczesne i eleganckie samochody, w tym auta osobowe i busy. Wśród nich są m.in. BMW Klasy 7 i 5GT, Audi A6, Mercedesy E klasy i Mercedesy Vito. Są to wygodne auta, cechują się wysokim standardem wyposażenia. Stale powiększamy flotę, by spełnić oczekiwania klientów, zapewniając im jak najbardziej przyjemną podróż.

Kim są wasi klienci i co jeszcze oferuje SBS?

Z naszych usług mogą korzystać firmy oraz osoby prywatne. Oprócz dowozów na berlińskie lotniska, można z nami dojechać do każdego portu lotniczego w Polsce czy Europie, wynająć busa z kierowcą na dowolny cel. Obsługujemy np. pracowników firm korporacyjnych przy imprezach biznesowych czy integracyjnych. Nie brakuje nas przy dużych imprezach masowych w Szczecinie. To z naszych usług korzystały takie gwiazdy jak Nelly Furtado czy Andrea Bocelli. Można również nas wynająć na obsługę wesela, konferencje czy zawody sportowe. Na koniec dodam i powtarzam to za każdym razem naszym pracownikom: najlepszą rekomendacją jest zadowolenie pasażerów. Dzięki nim możemy się stale rozwijać i oferować coraz bardziej komfortowe, luksusowe warunki podróży. 

Dziękuję za rozmowę.