Apartament z pięknym ogrodem

Przy ulicy Kalinowej dobiega końca budowa osiedla Apartamenty Warszewo. W budynku 101 znajdziemy zaledwie 21 mieszkań. Jedno z największych położone jest na parterze. – Ma ponad 112 metrów kwadratowych i niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Przynależy do niego również bardzo duży ogród. 

Autor

Andrzej Kus

– W 112-metrowym apartamencie mamy sypialnię, trzy pokoje, garderobę, dwie łazienki oraz pomieszczenie WC, w którym znajdziemy także pralnię. Jest również ponad ośmiometrowy aneks kuchenny – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Największym pokojem jest dzienny. Ma blisko 35 metrów kwadratowych. Dużym plusem mieszkania jest to, że bezpośrednio z korytarza dostaniemy się niemal do wszystkich pomieszczeń.

Przyjrzyjmy się podstawowemu wyposażeniu apartamentu. Renomowana firma Fibaro przygotowała inteligentny system zarządzenia za pomocą którego będziemy mogli sterować mnóstwem udogodnień. Wystarczy do tego specjalna aplikacja. – Za pomocą smartphona można sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Dbając o komfort codziennego mieszkania naszych klientów zapewnimy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące min. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zamontowane będzie w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. W upalne dni ulgę przyniesie nam klimatyzacja. Mieszkania wyposażone będą w dwa agregaty znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. 

Ogromną zaletą apartamentu jest bezpośrednie wyjście z mieszkania na duży ogród z tarasem wykończonym deską kompozytową. Ogrody przygotowane zostaną według projektu. Będą miały założone trawniki i posadzone rośliny. W standardzie mieszkania znajdziemy także system automatycznego podlewania ogrodu, którym będzie można sterować z każdego miejsca na świecie za pomocą wspomnianej mobilnej aplikacji – podobnie, jak automatyczną kosiarką. – Właściciel apartamentu będzie miał ogród większy od samego mieszkania. Do wykorzystania będzie aż blisko 114 metrów kwadratowych. Będzie to idealne miejsce odpoczynku zarówno dla starszych mieszkańców, jak i dzieci – przekonuje Surmacz.

Dobre nowiny dla kierowców

Właściciele lokali z ulicy Kalinowej w cenie swojego wymarzonego „M” otrzymają aż dwa miejsca parkingowe. W przypadku, gdy i to będzie dla nich za mało – będą mogli nabyć kolejne. – Na 21 mieszkań mamy 45 miejsc dla samochodów – mówi Surmacz. – Każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W halach garażowych znajdzie się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdą się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami. Budynek, jak i cała nasza inwestycja, są bez wątpienia na miarę XXI wieku. Oferujemy nie tylko ciepłe oraz bezpieczne mieszkanie położone w najpiękniejszym rejonie Szczecina. Nowi właściciele otrzymają również mnóstwo dodatkowych udogodnień, które sprawią, że nawet przez sekundę nie będą żałowali decyzji o zakupie apartamentu. 

Ekskluzywne bliźniaki „Przy Parku” skończone

Firma Marina Developer może pochwalić się jeszcze jedną inwestycją. Zakończyła się właśnie budowa ekskluzywnego osiedla domów w sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej. Znajduje się ono w kameralnym miejscu, przy ulicy Podmokłej. – Całe osiedle liczy 10 domów w zabudowie bliźniaczej – podsumowuje przedstawiciel dewelopera. – Każdy z apartamentów przygotowany został z bardzo dużą dokładnością, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Osiedle „Warszewo Przy Parku” bez wątpienia jest doskonały miejscem dla tych, co cenią zieleń, spokój, czyste powietrze oraz jednocześnie bliskość do centrum.