Przyjdź na Dni Skandynawskie

Szansa na rozwój biznesu dla przedsiębiorców, a dla mieszkańców mnóstwo atrakcji, które przybliżą kulturę naszych sąsiadów z Północy. Przed nami Dni Skandynawskie.

 

Autor

Prestiż

Tegoroczna edycja wydarzenia zapowiada się wyjątkowo, bo przyświeca jej 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Danią, Szwecją, Norwegią i Finlandią.

Szczecin z racji swojego położenia jest naturalnym partnerem dla Skandynawii. Naszym głównym atutem jest bliskość natury oraz dynamizm i kreatywność młodych ludzi, co ma wiele wspólnego z podejściem rozwojowym, jakie można spotkać w Danii, Szwecji, Norwegii czy Finlandii. Dlatego z roku na rok zacieśniamy więzi z partnerami z Północy.

Tegoroczne Dni Skandynawskie rozpocznie Gala Inauguracyjna, która odbędzie się 14 maja w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. 15 maja zapraszamy do Hotelu Radisson Blue na Scandinavian Business Connect, czyli spotkanie skierowane do ludzi biznesu na temat start-upów, przemysłu 4.0 oraz kwestii związanych ze Smarter Living and Working.

Dni Skandynawskie to także pakiet atrakcji i wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Szczecina, z dwudniowym Piknikiem Skandynawskim na czele.

Zapraszamy w dniach 14 – 19 maja na Dni Skandynawskie. Bądźcie z nami.