Schody do funku, Schody do swingu

Autor

Aneta Dolega

Na górze zabawa, na dole relaks. Od jakiegoś czasu Cocktail Bar 17 Schodów dysponuje nową przestrzenią.

Górna, kameralna sala przeszła metamorfozę. Króluje tu energetyczna, pełna słońca i lata muzyka funky, również samo wnętrze nawiązuje klimatycznym wystrojem do roztaczających się w tle dźwięków. Na dole dla spragnionych spokojniejszej atmosfery gości, panuje swingujący chillout. W przyjemnym spokoju można delektować się smakiem koktajli i drinków. Ta część baru jest czynna do pierwszej w nocy, górna się bawi do trzeciej lub… dłużej.

W Schodach nie tylko muzyka i wnętrza dbają o dobrą zabawę. Bar dysponuje wszystkim co udoskonali pobyt w jego murach. Zestawy alkoholowe, możliwość zamówienia ponczownicy dla całego stolika, nowości koktajlowe z nitromaszyny – to tylko część atrakcji. Ponadto goście, którym zdarzyło się spotkać z koniecznością oczekiwania na stolik, swobodnie mogą zamówić koktajl na górnym barze, aby potem, już w radosnym nastroju, zejść po słynnych 17 Schodach do spokojniejszej części lokalu.

– Nie są to jedyne zmiany. Pojawiło się nowe menu, w którym poza klasykami i naszymi bestsellerami, znajdują się koktajle stworzone przez członków naszego zespołu – podkreśla właściciel lokalu Michał Łoziński. – Dodano koktajlową strefę premium, zawierającą propozycje zbudowane na ekskluzywnych alkoholach, których na co dzień goście nie mieliby okazji spróbować.

Funk czy swing?  Od wyboru klimatu, gości dzieli tylko 17 Schodów.