MINI & Clochee

Autor

Karolina Wysocka

Lubimy rzeczy ładne, pożyteczne i ekologiczne. Wiedzą o tym właściciele salonu MINI Bońkowscy, dlatego wybór stylowego auta w wersji hybrydowej nagradzają dopasowanym prezentem – zestawem naturalnych kosmetyków Clochee. 

Co dokładnie znajduje się w podarunku? Produkty polskiej marki bogate w substancje aktywne pochodzące z roślin. Dlatego też kosmetyki Clochee mają naturalną moc nawilżania, odmładzania oraz odżywiania skóry. Co więcej, są wnikliwie badane dermatologicznie, klinicznie i produkowane zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi. Wszystko po to, by pielęgnacja była jeszcze bardziej zdrowa, naturalna i ekologiczna.

 A jak prezentuje się nowoczesny samochód? MINI Countryman Plug-in Hybryd to auto przybliżające nas do przyszłości. Samochód łączy zalety silnika benzynowego i elektrycznego. Jego akumulator umożliwia przejechanie na samym napędzie elektrycznym, bez lokalnej emisji spalin, do 42 km! Inne atuty auta? Półelektryczny napęd na cztery koła zwiększający komfort prowadzenia i innowacyjny wyświetlacz centralny, dostarczający najważniejszych informacji o aucie – ilustruje idealną współpracę obu napędów, a zestaw wskaźników sygnalizuje dodatkowo aktualnie dostępną moc. Co więcej? Nowoczesny sposób ładowania samochodu. Akumulator samodzielnie ładuje się podczas jazdy oraz ze źródeł zewnętrznych za pośrednictwem specjalnego kabla podłączanego do zwykłego gniazdka z prądem, w czasie do 195 minut. To wszystko razem sprawia, że mamy jeszcze większą frajdę z jazdy, a co najważniejsze: niskie spalanie benzyny, dające nam mniejszą emisję spalin i sprawiające, że jesteśmy bardziej eko.

Jak widać, piękno leży w naturze, a MINI & Clochee to połączenie idealne.