Wielka Gala ludzi biznesu

Ponad 500 przedsiębiorców, przedstawiciele władz, goście specjalni i jedno z najpiękniejszych miejsc w Szczecinie… Przed nami kolejna, już czternasta Wielka Gala Północnej Izby Gospodarczej, która odbędzie się 31 maja. To będzie niepowtarzalna okazja do wymiany kontaktów, spotkań i integracji!

Autor

Karolina Wysocka

Gala Izby to jednak nie tylko spotkanie przedsiębiorców oraz ważnych osobistości naszego miasta, ale także m.in. rozstrzygnięcie konkursu Pracodawca Roku, jak również miłe wydarzenie w pięknej przestrzeni, przy dobrej muzyce i wyjątkowej kuchni. Co wydarzy się podczas tegorocznej odsłony uroczystości? Jakie atrakcje czekają na gości wydarzenia? Szczegóły poniżej. 

Wyróżnienie dla najlepszych pracodawców i młodych przedsiębiorców.

Podczas Gali zostaną wręczone nagrody w III edycji konkursu Pracodawca Roku. Laury plebiscytu są doskonałą wskazówką dla osób poszukujących pracy. Tytuł „Pracodawcy Roku” jest gwarancją rzetelności przedsiębiorstwa dla szukających stałego zatrudnienia na godnych warunkach. Podnosi rangę firmy na rynku pracy i jest magnesem silnie przyciągającym najlepsze kadry. Ponadto, Północna Izba Gospodarcza wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości chce docenić przedsiębiorstwa, które w swojej codziennej pracy kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu.  Organizatorom szczególnie zależy na tym, by firmy godne naśladowania stały się rozpoznawalne i budowały silną markę naszego regionu. Patronat nad konkursem objęli Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego i Piotr Krzystek, Prezydent Miasta Szczecin. Nowością w tegorocznej edycji jest piąta kategoria „Rzemieślnik Roku”. – Podczas Gali, prócz finału Pracodawcy Roku, odbędzie się też rozstrzygnięcie konkursu Business Act, skierowanego do uczniów szkół średnich. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „Mój Szczecin” oraz „Mój pomysł na biznes”. Ideą konkursu jest promocja przedsiębiorczości oraz idei start-up’ów wśród młodych ludzi – podkreśla Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej. Izba organizuje konkurs we współpracy ze Stowarzyszeniem Rotary International, którego działania wspiera już od jakiegoś czasu.

Wyjątkowe otoczenie Gali

Tegoroczna Gala odbędzie się w najbardziej reprezentacyjnym i malowniczym miejscu Szczecina – na Tarasie Hakena przy Wałach Chrobrego. – To jest serce naszego miasta. Przedsiębiorcy lubią i chcą się tam spotykać – zaznacza Jarosław Tarczyński. Organizatorzy zapewniają, że gości podczas Gali z pewnością zachwyci ciekawa aranżacja przestrzeni oraz mnogość atrakcji. Jednym z partnerów wydarzenia jest Grey Club, a o oprawę muzyczną zadba DJ Hoster, czyli Mariusz Kozłowski. W tym klubie odbędzie się też after party w strefie VIP. Wracając do tematu Gali, sporą atrakcją muzyczną będzie z pewnością koncert gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, autorki tekstów i zdobywczyni wielu nagród – Sylwii Grzeszczak. Prócz tego, na uczestników wydarzenia czekać będą wyśmienity poczęstunek oraz fantazyjne drinki. Partnerem jest firma Event Bar, która stworzyła również znany szczeciński cocktailbar 17 Schodów. Zapewni ona doskonałe trunki, w tym koktajle specjalnie skomponowane na Galę. Jak widać, Północna Izba Gospodarcza organizując imprezę, z każdym rokiem podnosi sobie poprzeczkę, by spełnić oczekiwania gości oraz zapewnić im wieczór pełen atrakcji. – Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem. Sprzedaliśmy większą część biletów, zostało już niewiele. Jak widać, Gala jest wyczekiwana i oczekiwana – mówi z uśmiechem Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej.