Na fali piękna

Z czysto fizycznego punktu widzenia nasze ciało to złożony układ elektryczny zbudowany z olbrzymiej liczby połączonych rezystorów i kondensatorów… Brzmi kosmicznie? I dobrze, bo takie też daje efekty Tecar CRV – nowoczesna technologia wykorzystująca prawa fizyki i chemii, która kompleksowo poprawia kondycję skóry bez efektów ubocznych. 

Autor

Prestiż

Nazwa urządzenia została stworzona na bazie hiszpańskiego skrótu: Transferencia Electronica Capacitiva Resistiva, co tłumaczyć można jako pojemnościowo-oporowy transfer elektryczny – w polskiej literaturze medycznej określany mianem diatermii długofalowej. Choć brzmi to dość skomplikowanie, jego działanie jest dość proste. Chodzi mianowicie o dostarczenie do tkanek leczniczej energii wykorzystującej zmienny prąd o wysokiej częstotliwości. 

To nowatorska metoda odmładzania polegająca na przebudowie warstwy kolagenowej skóry i tkanki podskórnej. Poprawia napięcie włókien, pobudza wytwarzanie kwasu hialuronowego i stymuluje fibroblasty do produkcji elastyny. Poza faktem ogólnego odmłodzenia, pozwala spłycić zmarszczki, nawilżyć, odżywić i natlenić tkanki, a przede wszystkim poprawić metabolizm skóry. Ta staje się dzięki temu jędrniejsza, bardziej elastyczna, gładsza i wyraźnie młodsza. 

Daje efekt liftingu bez ingerencji chirurgicznej nawet w tak trudnych obszarach jak szyja albo dekolt, a działając w obrębie całego ciała, prowadzi do redukcji cellulitu (włóknistego i cyrkulacyjnego) i spalania tłuszczu. 

TECAR CRV jest jedynym urządzeniem, które pracując w technologii RF, nie dopuszcza do przegrzewania tkanek i koagulacji białka. To ważne! Urządzenie monitoruje bowiem poziom tolerancji naszego ciała na wysoką temperaturę i dostosowuje się do tkanek, na które działa. Bez efektów ubocznych, z nieznaną dotąd skutecznością.  

Jak to działa? Poddanie organizmu działaniu szybkozmiennego pola elektrycznego daje konkret-ne efekty na poziomie komórkowym:

  • Efekt mechaniczny – pobudzenie mikrocyrkulacji płynów w układzie limfatycznym i krwionośnym.
  • Efekt biologiczno-chemiczny – rozszerzanie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi i prowadzi do lepszego zaopatrzenia komórek w tlen i substancje odżywcze przy jed-noczesnym odprowadzeniu produktów przemiany materii.
  • Efekt termiczny – wewnętrzne podwyższenie temperatury tkanki w wyniku efektu Jule’a prowadzi do pobudzenia procesów regeneracji.

Działanie fal radiowych umożliwia uzyskanie biostymulacji tkanek miękkich, kostnych oraz ścięgien. Dlatego jest tak często wykorzystywany jest również w fizjoterapii. Co ciekawe, badania naukowe ostatnich lat potwierdziły też skuteczność działania fal radiowych w leczeniu trądziku, łysienia androgenicznego czy likwidacji obrzęków (drenaż limfatyczny).

Zabieg z uzyciem Tecar CRV są skuteczne i bezpieczne. Fale rozchodzą się w sposób równomierny, nie niszcząc struktur tkankowych. Nie powodują też ryzyka poparzenia naskórka, dlatego zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.  

Ten szybki zabieg można wykonywać przez cały rok. Jego doskonałym uzupełnieniem jest modeling twarzy, czyli połączenie masażu japońskiego i akupresury z drenażem limfatycznym, który zmusza do pracy nieużywane na co dzień mięśnie głębokie i daje duże możliwości wpływania na ich formę. 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ –  Grażyna Świrska  |  +48 503 191 728