Siła kobiet – warsztaty piękna

Siła kobiecości pod okiem psychologów i specjalistów od wizerunku. Każda z pań nosi w sobie ładunek piękna, jednak nie każda wie, jak go wydobyć. Na co dzień zabiegane między pracą a obowiązkami rodzinnymi zapominamy o tym, jak wielkim darem jest kobiecość. Lady’s Club organizuje specjalne warsztaty, by jeszcze raz przypomnieć wszystkim paniom, kim naprawdę są i jak powinny odkryć w sobie siłę. 

Autor

Prestiż

Przemiana na wielu płaszczyznach to oferta warsztatów organizowanych przez Lady’s Club w Szczecinie. Pierwszym etapem spotkań jest etap „duszy”, zwany przez uczestniczki „technicznym” – spotkanie z psychologiem to ważny krok w poszukiwaniu siły kobiecości, sensu i odkrywanie tego, co każdego dnia zabiera proza życia. Po warsztatach z psychologiem poświęconym wewnętrznej sile – sile kobiet, kolejny krok to odkrywanie piękna zewnętrznego pod czujnym okiem stylistki Sylwii Dębiec-Babicz. Uczestniczki warsztatów miały szansę m.in. popracować nad doborem idealnej kreacji podkreślającej atuty każdego typu sylwetki. Wisienką na torcie warsztatów jest sesja zdjęciowa z Olgą Gorbaczenko i ekspertkami do spraw piękna „Style& Beauty” oraz makijażystką Oleną Kolisnyk. A ponieważ każda… no prawie każda mała dziewczynka marzy o pięknej białej sukni księżniczki i rycerzu na białym koniu, organizatorki co prawda miały problem ze znalezieniem rycerza, ale zorganizowały sesję
w sukniach. W tym miejscu wielkie podziękowania dla pani Magdaleny Szeląg, właścicielki salonu sukien ślubnych Sisi Bridal. Sesja odbyła się w Akademii Fryzjerskiej Gawęcki.

Lady’s Club prowadzą dwie dynamiczne i kreatywne kobiety: Anastazja Olijarnyk oraz Anastazja Markowicz. – Pomimo że klub jest młody, cykl „Siła Kobiecości” uznajemy za bardzo udany i owocny. Dlatego nie marnując czasu zabieramy się za realizację kolejnych pomysłów. Pragniemy stworzyć bezpieczną przestrzeń dla rozwoju osobistego kobiet w wymagającej codzienności. – Już w czerwcu zapraszamy na wystawę „Blooming woman”, która odbędzie się w biurze Lady’s Club przy ulicy Papieża Jana Pawła II 38  w Szczecinie – mówi Anastazja Olijarnyk i zaprasza wszystkie panie.