Przygoda miło otulona

Autor

Aneta Dolega

Dzieciństwo to wspaniała przygoda. Wie o tym szczecińska marka Woolbies, która tworzy przyjemne, wygodne, i ładne ubranka dla najmłodszych inspirowane Skandynawią, gdzie wełna z merynosów pozwala dzieciom wychowywać się na świeżym powietrzu, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. 

Ola i Marta, założycielki marki, tworzą ubrania z dzianin posiadających certyfikat OEKO-TEX 100, czyli nie tylko jakościowo bardzo dobrych, ale także bezpiecznych. – Określiłyśmy sobie za nadrzędny cel promowanie idei outdoorowego wychowania dzieci, które umożliwia naszych pociechom nieustanne odkrywane świata wszystkimi zmysłami i w każdych warunkach – mówią o kolekcji. – Wszystkie nasze ubranka zostały wykonane ze 100% wełny merino, która charakteryzuje się tym, że jest termoaktywna (a zatem oddaje nadmiar ciepła i wilgoci, a jednocześnie grzeje, nawet, gdy jest mokra) i antyalergiczna, a przede wszystkim, delikatna i miękka dla skóry.

Woolbies działa od końca listopada zeszłego roku. Wszystkie ich rzeczy można kupić przez sklep internetowy. W ofercie są ubranka dziecięce oraz akcesoria dla maluchów do 3 roku życia. W kolekcji znajdują się także opaski dla mam, identyczne jak te dla dziewczynek. Wkrótce pojawią się rzeczy także dla starszych dzieciaków.

 

 

Prestiż  
Czerwiec 2019