Magnolie, Mercedes-Benz i silne kobiety

Magnolie Biznesu to popularny plebiscyt portalu Kobietowo.pl, który promuje wyjątkowe panie ze Szczecina i regionu. Docenia kobiety aktywne i przedsiębiorcze. Jego symbolem jest magnolia, kwiat wiecznie zielonego drzewa, który symbolizuje nadejście wiosny, a także piękno i wytrwałość. 

Autor

Aneta Dolega

galeria

Plebiscyt, którego Gala Finałowa odbyła się w pierwszy dzień wiosny, miał także swoją letnią kontynuację. Laureatki konkursu, m.in.  Małgorzata Narożna , Anita Karyń, Alicja Kowalska i Katarzyna Opiekulska wzięły udział w uroczystym wkopaniu drzewka magnolii w bardzo oryginalnym miejscu bo na terenie dealera Mercedes-Benz Mojsiuk.

Akcja symbolizuje laureatki konkursu, które podobnie jak rozkwitające kwiaty tego drzewka, rozwijają swoje pasje i działania biznesowe, dając przykład do działania innym kobietom. Magnolia jest tego symbolem i inspiracją.

Miejsce posadzenia drzewka zostało wybrane, mając na uwadze jedną z kategorii konkursu, a mianowicie; „She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk”. Miała ona za zadanie docenić i wyróżnić panie, które w wybitny sposób odznaczają się w świecie biznesu, a także są miłośniczkami motoryzacji. Te aktywne zawodowo  kobiety łączą umiejętnie ze sobą trzy światy: zawodowy, prywatny i świat pasji. Tutaj wyróżnienie przypadło Halinie Kozak, która jest wybitnym doradcą podatkowym.

Po akcji sadzenia zarówno laureatki, jury jak i uczestniczki konkursu wzięły udział w jazdach testowych najnowszymi modelami mercedesa.

 

Mercedes-Benz Mojsiuk
ul. Pomorska 88
Szczecin
7( 128)
Lipiec'19
gajda