Nowoczesne technologie

Autor

prestiz

Nowoczesne technologie to dla nas kierunek rozwoju: począwszy od technologii V-R wprowadzonej do oglądania wizualizacji, a skończywszy na dostarczeniu naszym klientom “inteligentnych wnętrz i inteligentnych kuchni”, wyposażonych w najwyższej jakości systemy. Chcemy, aby ich użytkowanie było łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jego potrzeby i oczekiwania są dla nas drogowskazem w procesie projektowania. Nasza twórczość, kreatywność, zaangażowanie i innowacyjne rozwiązania przekładają się nazadowolenie klientów.

Pomaga w tym też kilkunastoletnie doświadczenie, kompleksowość w obsłudze i coraz liczniejszy zespół, który może jednocześnie nadzorować projekt, tworzyć, projektować, dyskutować o produktach i być w ciągłym kontakcie z klientami, którzy zyskują czas, by skupić się na głównym obszarze swojej działalności. Mogą też mieć pewność, że wszystko pójdzie po ich myśli, a gotowy projekt zobaczą w wirtualnej rzeczywistości w studio dzięki wdrożonej przez nas technologii.

Bezpieczeństwo, nieustanny rozwój i indywidualne podejście. Czerpiemy ze światowych trendów prezentowanych na targach, korzystamy z elementów wnętrzarskich sprawdzonych dostawców i dobieramy wykonawców, którzy znają się na swojej pracy. W ten sposób klient oszczędza zarówno cenny czas, jak i pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w salonie kuchni i galerii Szymona Brodziaka w Gorzowie przy ulicy Walczaka 12/1.

 
S-LINE STUDIO
ul. Walczaka 12/1-2
Gorzów Wlkp.

Marta Sobieszek 606 806 160
Grzegorz Kumiszcza 663 888 082
www.s-linestudio.pl

 

7( 128)
Lipiec'19
gajda