Apartament w miejscu idealnym

Malownicze uliczki, oryginalna architektura, dużo zieleni i wyjątkowy klimat. Pogodno to część Szczecina, w której niemal każdy chciałby zamieszkać. Dzielnica uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych w mieście. Dla osób poszukujących mieszkania w tej okolicy, mamy dobrą wiadomość – powstaje tam wyjątkowa inwestycja spółki Sowińskiego 72, a dokładniej Apartamenty Pogodno.

Autor

Karolina Wysocka

Projekt szczecińskiej firmy to propozycja dla wymagających klientów, którzy pragną mieszkać wygodnie, bezpiecznie i jednocześnie korzystać z atrakcji oraz uroków miasta. Co więcej, wyjątkowość inwestycji to nie tylko piękna okolica, ale też ciekawa stylistyka budynków oraz doskonała lokalizacja.

Miejsce z duszą

Pogodno od lat jest obiektem pożądania dla tych, którzy szukają w naszym mieście swojego miejsca do życia. Dominuje tutaj zabudowa willowa, jest wiele terenów zielonych oraz urokliwych zakątów. To miejsce, które ma swoją historię i klimat. W tej okolicy jest ciszej, spokojniej, a czas płynie wolnej niż w centrum Szczecina. Mieszkańcy miasta z przyjemnością przechadzają się uliczkami dzielnicy, podziwiają zadbane domy i ogródki. Nic dziwnego, że spółka Sowińskiego właśnie to miejsce wybrała na inwestycję.

Elegancja życia

Apartamenty Pogodno powstają przy ulicy Sadowskiego, blisko Korpusu NATO, pomiędzy ulicami Bracką i Łukasińskiego. Osiedle tworzą dwa kameralne budynki o architekturze, nawiązującej do obiektów modernistycznych. Koncepcję wizualną stworzyła szczecińska pracownia Mellon Architekci, prowadzona przez Miłosza Raczyńskiego. Architektura inwestycji ma podkreślać kameralny charakter inwestycji i wkomponowywać się w okolicę.  Miejsce wyróżnia się nie tylko elegancją i klasą, ale też komfortem. Celem twórców było stworzenie mieszkańcom apartamentowców dobrej jakości życia. Każdy z 4-kondygnacyjnych budynków będzie posiadał po 41 mieszkań o wielkości od 42 do 106 m2, a do tego: garaż podziemny oraz cichobieżne windy w każdej klatce schodowej. Mieszkania na parterze będą miały tarasy ogrodowe, a te na wyższych kondygnacjach – balkony. Na wewnętrznym dziedzińcu znajdzie się część rekreacyjna z placem zabaw. Inwestycja jest przyjazna osobom niepełnosprawnym.

Bliskość centrum

W sąsiedztwie Aparamentów znajdują się sklepy, placówki usługowe, przychodnie, szpitale oraz instytucje edukacyjne: szkoły oraz uczelnie. Pogodno uznawane jest za jedną z dzielnic, najlepiej skomunikowanych z innymi częściami miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W 12 minut można pieszo dotrzeć do jednego z głównych węzłów komunikacyjnych – ulicy Wernyhory. 

Na spacer wśród zieleni można wybrać się do urokliwego Parku Kasprowicza, na niewielkie zakupy domowe – do pobliskiego targowiska, a by skorzystać z boiska sportowego czy miejsca na ogniska wystarczy wybrać się na Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny przy ul. Taczaka. 

Apartamenty Pogodno.

www.apartamentypogodno.pl
kontakt@apartamentypogodno.pl
tel.: + 48 801 110 111,
+ 48 91 422 64 46

7( 128)
Lipiec'19