Enklawa dla wymagających

To doskonałe rozwiązanie dla tych, co zamierzają zamienić dom na ekskluzywne mieszkanie. Przy ulicy Kalinowej dobiega końca budowa inwestycji Apartamenty Warszewo.

Autor

Andrzej Kus

galeria

Przy ulicy Kalinowej, tuż przy Puszczy Wkrzańskiej, dobiega końca budowa ekskluzywnego osiedla. W ostatnim budynku inwestycji Apartamenty Warszewo znajdzie się 21 mieszkań: najmniejsze o powierzchni 78. metrów kwadratowych, największe aż 115 metrów kwadratowych. W najwyższym punkcie mieszkania będą miały aż 3,5 metra wysokości. 

– Coraz więcej osób decyduje się na to, by dom jednorodzinny zamienić na luksusowe mieszkanie. Właśnie do nich skierowana jest nasza oferta – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Ulica Kalinowa znajduje się w najpiękniejszej, prestiżowej dzielnicy miasta, w otoczeniu mnóstwa zieleni. Jest spokój i cisza. Dominuje tutaj niska zabudowa. Mieszkańcy mają doskonały dojazd do centrum miasta, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. Dodatkowo właściciele apartamentów, w cenie wymarzonego mieszkania, otrzymają dwa miejsca postojowe. Ci, którym i to nie wystarczy, będą mogli nabyć kolejne. 

Spokój i ciszę w apartamentach zagwarantują starannie dobrane materiały budowlane z najwyższej półki. Na klatkach schodowych zastosowane zostaną izolacje akustyczne, podobnie na ścianach znajdujących się między mieszkaniami, a nawet ściankach wewnątrz każdego z apartamentów. 

– W każdym mieszkaniu znajdziemy trzyszybowe, dwukomorowe okna z szybami absorbującymi promienie słoneczne. Ogromną, kolejną zaletą będą balkonowe oraz tarasowe okna przesuwne, które nie posiadają progów – opowiada Surmacz. – W upalne dni ulgę przyniesie nam klimatyzacja. Mieszkania wyposażone zostaną w dwa agregaty znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. Ogrzewanie podłogowe zamontowane zostanie w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. Wszystkim będziemy mogli sterować za pomocą mobilnej aplikacji. 

Apartamenty przygotowane zostaną w technologii Smart, którą gwarantuje renomowana firma Fibaro. Za pomocą smartphona, z każdego miejsca na świecie, będziemy mogli zdalnie uruchomić kosiarkę i skosić trawnik lub też, dzięki systemowi nawadniania, ten trawnik podlać. Ta sama aplikacja pozwoli sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomić alarm. 

Dla wielu osób ważny jest skrawek zieleni oraz taras, na którym rano zjemy śniadanie i wypijemy dobrą kawę. Bezpośrednio z mieszkania położonego na parterze wyjdziemy na duży ogród z tarasem wykończonym deską kompozytową. Ogrody o powierzchni nawet 280 metrów kwadratowych przygotowane zostaną według projektu. Będą miały założone trawniki i posadzone rośliny. 

– Jestem przekonany, że przygotowane przez nas apartamenty spełnią oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów  – podsumowuje Krystian Surmacz. – Doskonałe standardowe wyposażenie, w połączeniu z najlepszymi materiałami budowlanymi sprawią, że nikt nie pożałuje, że wyprowadził się z domu na rzecz luksusowego mieszkania. 

 
Marina Developer
7( 128)
Lipiec'19
gajda