Elegancja w stylu folk

Autor

Aneta Dolega

Irina Nikolenko i Lilia Nogal pod szyldem N Concept w nienachalny sposób przemycają do swoich projektów ukraińskie korzenie, dzięki czemu projekty ich autorstwa mają unikalny klimat. W modzie to nic nowego, m.in. Dior, Jean Paul Gaultier czy Gareth Pugh sięgali po ukraińskie „wyszywanki”. Tu dostajemy wszystko z pierwszej ręki. Zjawiskowe suknie i bardzo eleganckie kostiumy, niezwykle lekkie oraz subtelne. Kolekcje N Concept charakteryzują się ogromną dbałością o detale. Ich indywidualny styl podkreślają autorskie guziki jubilerskie wykonane ze srebra, złota, wysadzane szlachetnymi kamieniami. Natomiast kwiatowe printy na materiałach to znak rozpoznawczy stylu obu projektantek.

– Tworzymy rzeczy dla kobiet, które nie lubią powtarzalności, dla tych pań, które cenią sobie kobiecość, ale też odwagę… w noszeniu rzeczy oryginalnych, wyróżniających je z tłumu – mówi Irina Nikolenko, jedna z projektantek. – Nawet business woman nie musi być wbita w sztywny mundurek by wyglądać elegancko.

O takie klientki również dbamy. Jesteśmy przekonane, że styl i elegancja nie muszą wiązać się ze skrępowaniem, a wygoda nie musi być zarezerwowana dla sportowych ubrań.

 
7( 128)
Lipiec'19