Spontaniczny blask

Najwyższej próby srebro, unikalne materiały, takie jak perły, jadeity, hematyty i kianity, a także inne delikatne elementy. Biżuteria, którą tworzy Ola Słowiak (olaslowiak.pl) ma nas rozpieszczać, ma być dodatkiem, który podkreśli naszą wyjątkowość. 

Autor

Aneta Dolega

galeria

– Biżuterię wykonuję ręcznie w swojej pracowni a mistrz złotnictwa nadaje jej finalny blask i złocenie – mówi projektantka. – Wszystkie modele powstają w limitowanych seriach. To biżuteria dla kobiet, które pragną mieć coś osobistego, dlatego chętnie tworzę dla indywidualnych klientek. Inspirują mnie emocje, te które sama przeżywam na co dzień. Czasem są to też moje klientki. Nie mam nigdy sprecyzowanego planu, kolekcja jest robiona pod wpływem chwili.

Każdy projekt Oli jest misternie zapakowany w eleganckie pudełeczko. Projektantka zwraca uwagę na coś, o czym my nosząc biżuterię czasem zapominamy. – Biżuteria jest trwałym, ale delikatnym przedmiotem
– mówi. – Dobrze przechowywać ją w oddzielnym pudełeczku lub woreczku by nie miała kontaktu z kurzem, wodą, a nawet naszymi perfumami. To ważne, jeśli chcemy cieszyć się jej blaskiem dłużej.

 
7( 128)
Lipiec'19