Pozbądź się cellulitu – szybko i bezpiecznie

Cellulit to problem, z którym boryka się większość kobiet. Panie chcąc się go pozbyć, testują najróżniejsze sposoby. Dieta, treningi, domowe metody i masaże nie zawsze skutkują. Gdy zależy nam na czasie, warto sięgnąć po profesjonalne i skuteczne sposoby. Oto kilka metod, jakie proponuje szczecińska Klinika L.A. Beauty.

Autor

Karolina Wysocka

Zabiegi oferowane przez klinikę są nieinwazyjne i bezpieczne. Szeroki zakres usług pozwala kompleksowo zadbać o pacjentów. Nowoczesne metody proponowane przez L.A. Beauty zapewniają komfort oraz gwarantują skuteczność. Zabiegi modelują, wyszczuplają, ujędrniają, pobudzają metabolizm oraz pomagają redukować tkankę tłuszczową. W bogatej ofercie kliniki każdy znajdzie sposób walki z cellulitem, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

Rewolucja w metodzie Body Contouring

Onda Deka to urządzenie, które miało swoją premierę w Polsce w lutym. Maszyna już zdobyła serca gwiazd, które bardzo dbają o swoją figurę. Technologia specjalizuje się w modelowaniu oraz wyszczuplaniu sylwetki, zapewniając wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Urządzenie walczy z cellulitem za pomocą selektywnej częstotliwości mikrofalowej 2,45 GHz, trafiając bezpośrednio w komórki tłuszczowe i nie uszkadzając zewnętrznej warstwy skóry.

Hybryda wyszczuplania i odmładzania

Endermologia to naturalna stymulacja skóry, która poprzez ruchy masujące reaktywuje metabolizm na poziomie komórkowym. LPG Alliance jest urządzeniem wykorzystującym tę metodę. Oferuje nieinwazyjny zabieg o wszechstronnym działaniu. Prócz redukcji cellulitu, pomaga w leczeniu blizn pooperacyjnych, poporodowych i po oparzeniach, a także usprawnia przepływ limfatyczny. Zabieg działa też ujędrniająco oraz odmładzająco. Maszyna LPG Alliance jako pierwsza została uznana za skuteczną technologię zwalczającą cellulit głęboki.

Prawdziwa fala uderzeniowa

Storz Medical to skuteczne szwajcarskie urządzenie wyszczuplające. Maszyna emituje fale akustyczne, które zwiększają stymulację skóry. Zabieg poprawia metabolizm tkankowy, zwiększa drożność układu limfatycznego oraz wpływa na zagęszczenie kolagenu. Pomaga usunąć produkty przemiany materii oraz toksyny, a także sprawia, że tkanka tłuszczowa staje się podatniejsza na spalanie. 

Oferta Kliniki L.A. Beauty jest szeroka i każdy znajdzie w niej metodę, która pozwoli skutecznie walczyć z cellulitem. Na koniec warto zaznaczyć, że Storz, ONDA lub LPG Alliance, to świetne rozwiązanie na te partie ciała, na których przyrost tkanki tłuszczowej wynika z przyczyn hormonalnych. Te miejsca są bardzo uporczywe oraz trudne do zwalczenia. Na szczęście z pomocą przychodzą sprawdzone technologie, z jakich można skorzystać w szczecińskiej Klinice L.A. Beauty.

 
Klinika L.A. BEAUTY
Raginisa 7/U3
Szczecin

tel.: +48 608 628 701
www.klinikaLA.pl

7( 128)
Lipiec'19