Bezkonkurencyjne apartamenty

Przy ulicy Kalinowej powstają apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. – Inni deweloperzy mogą tylko pozazdrościć lokalizacji naszej inwestycji, standardu każdego z mieszkań, zastosowanych materiałów oraz jakości wykonania – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Autor

Andrzej Kus

Dobiega końca budowa osiedla Apartamenty Warszewo. Osiedla, które bez wątpienia należy do najbardziej atrakcyjnych w naszym mieście. Położone jest w najbliższym sąsiedztwie parku Warszewo-Podbórz. Z ulicy Kalinowej spacerem dostaniemy się do Puszczy Wkrzańskiej. W pobliżu znajdziemy przedszkole, budowana jest także szkoła podstawowa. 

– Nasze apartamenty to doskonałe rozwiązanie dla tych, co marzą o tym, by zamienić dom na wygodne i ekskluzywne mieszkania. Trzeba przyznać, że takich osób jest coraz więcej – mówi Krystian Surmacz  z firmy Marina Developer. – Założeniem architektów projektujących budynek 101 było przygotowanie mieszkań, w których znajdą się nie tylko jasne i bardzo dobrze nasłonecznione salony, ale także przestronne sypialnie z garderobą czy łazienką. Na parterze mieszkańcy posiadają ogrody lub tarasy, na wyższych piętrach duże balkony. Śmiało mogę powiedzieć, że próżno szukać konkurencyjnych osiedli w naszym mieście, nie tylko pod kątem lokalizacji, ale również zastosowanych materiałów oraz jakości wykonania całej inwestycji. 

Zatrzymajmy się przy mieszkaniach położonych na parterze. Przykładem niech będzie apartament o powierzchni 112 metrów kwadratowych. Przynależy do niego 114-metrowy ogród z tarasem wykonanym z deski kompozytowej. Wyjdziemy na niego bezpośrednio z mieszkania. Docelowo, we wszystkich ogrodach, założone zostaną trawniki i posadzone rośliny. – W standardzie znajdziemy system automatycznego podlewania ogrodu, którym będzie można sterować z każdego miejsca na świecie za pomocą telefonicznej aplikacji – podobnie, jak automatyczną kosiarką – mówi Surmacz. 

System inteligentnego zarządzania przygotowała renomowana firma Fibaro. Dzięki dostarczonej przez nią wspomnianej mobilnej aplikacji, za pomocą smartphona, zdalnie będzie można sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomić alarm. 

– Dbając o komfort codziennego mieszkania naszych klientów zapewnimy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące min. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zamontowane będzie w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. W upalne dni ulgę przyniesie nam klimatyzacja. Mieszkania wyposażone będą w dwa agregaty znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. Wszystkimi tymi udogodnieniami będziemy mogli sterować zdalnie. Nie miałoby to jednak sensu bez odpowiednich okien, czy drzwi. One również są z najwyższej półki, o wyśrubowanych normach akustycznych – mówi Surmacz. 

Niezwykle ważne są także miejsca parkingowe. –  W budynku 101, na 21 mieszkań, mamy 45 miejsc dla samochodów – podsumowuje Surmacz. – Każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W hali garażowej znajdzie się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdą się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami. Budynek, jak i cała nasza inwestycja, są bez wątpienia na miarę XXI wieku. Oferujemy nie tylko ciepłe oraz bezpieczne mieszkanie położone w najpiękniejszym rejonie Szczecina. Nowi właściciele otrzymają również mnóstwo dodatkowych udogodnień, które sprawią, że nawet przez sekundę nie będą żałowali decyzji o zakupie apartamentu. 

 

Prestiż  
Sierpień 2019