Dziewczyny w półfinale konkursu

We wrześniowym półfinale konkursu Miss Polski 2019 zobaczymy dwie nasze dziewczyny. Pierwszą z nich jest Paulina Polak, Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019. Drugą, wicemiss - Justyna Niegolewska. 

Autor

Andrzej Kus

Justyna ma 27 lat. Przyznaje, że o konkursach piękności marzyła od dziecka. Dopiero niedawno zdecydowała się wziąć w takim udział. –  Marzy o tym chyba każda dziewczyna. Marzenie jednak zawsze odkładałam na przyszłość – opowiada. – Byłam już miss Festiwalu Gwiazd Sportu w 2018 roku w Dziwnowie, później był konkurs miss województwa i to kolejny etap. Oczywiście bardzo się cieszę, że zostałam wyróżniona. Nie ukrywam, że jest to dla mnie duże zaskoczenie. 

Niegolewska, w przeciwieństwie do wielu innych miss, nie spędza czasu na siłowni. W każdym jednak dniu stara się organizować dla siebie inne aktywności, jazdę na rolkach czy bieganie. – Przez pół roku, gdy jest sezon, prowadzę ośrodek kolonijny mojego taty dla 600 osób w Dąbkach. Drugą połowę spędzam w Szczecinie. Zajmuję się jednocześnie obłożeniem ośrodka na sześć wakacyjnych miesięcy, od maja do września. Mam co robić przez cały rok. Dziewczyna zdradza, że ma ogromne wsparcie właśnie w tacie – Macieju. To on jest jej największym kibicem – Jest dumny, że odważyłam się spróbować swoich sił w konkursie. Na każdym jego etapie bardzo mnie wspierał – mówi. 

Druga kandydatka, Paulina Polak, pochodzi z niewielkiej miejscowości położonej niedaleko Goleniowa. Jest studentką administracji na wydziale prawa i administracji w Szczecinie. Mimo, że wygrała konkurs Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego, również ona musi przechodzić poszczególne etapy kwalifikacji do konkursu finałowego. –  Gdy byłam dzieckiem nie przepadałam za zdjęciami, dlatego też niewiele mam ich z dzieciństwa – przyznaje. –  Zmieniło się to, gdy poszłam do liceum. Tam wygrałam pierwszą sesję zdjęciową. To dodało mi odwagi, polubiłam obiektywy aparatów oraz kamer. Niezwykle się cieszę, że doszłam do półfinału. Zobaczymy, jak dalej potoczy się ta przygoda. 

 

 

 

Prestiż  
Sierpień 2019