Piękna, kobieca sylwetka dzięki Bailine

To już 50 lat w Norwegii, a ponad 20 lat w Szczecinie – system Bailine pomaga kształtować sylwetki i redukować wagę paniom, które mówią stanowcze „nie” drakońskim dietom oraz męczącym ćwiczeniom na siłowni. Tysiące kobiet na całym świece korzysta z zaawansowanej technologii Bailine i zindywidualizowanych programów, które system tworzy, biorąc pod uwagę wszystkie problemy kobiet. Cała sieć liczy sobie około 150 salonów na świecie, a gabinet w Szczecinie istnieje od 1998 roku. Szczeciński salon był pionierem na rynku polskim. Do dziś łącznie wykonał ponad 31 497 zabiegów, zredukował blisko 14 850 cm i 2240 kg, co daje nam średnią redukcje 2,8 cm i 0,42 kg dziennie, wliczając w to weekendy i święta!

Autor

prestiz

galeria

– Ponad 20 lat działalności to wielki sukces. Zwłaszcza, że w branży kosmetycznej świadczy to o sprawności systemu i jego skuteczności. Efektywne działanie symulatora  jest efektem wieloletnich badań oraz zdobytego doświadczenia z zakresu użycia elektrostymulacji do osiągania przez kobiety zdrowej, lżejszej figury lub utrzymania obecnej. Nasze urządzenia są zdecydowanie bardziej zaawansowane w stosunku do innych symulatorów mięśni dostępnych na rynku – mówi Beata Ławicka, właścicielka salonu i terapeutka metody Bailine. 

Jakie korzyści płyną z użycia tego systemu? 

– Metoda Bailine dba o wszystkie ważne dla kobiet aspekty figury i zdrowego trybu życia, tj. ujędrnia wszystkie lub wybrane partie ciała, uelastycznia skórę, wzmacnia mięśnie, przyspiesza metabolizm oraz poprawia krążenie krwi. Jednak to, co cieszy nas najbardziej to poprawa samopoczucia naszych klientek – tłumaczy pani Beata.

 Jak wygląda pierwsza wizyta w salonie?

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzana jest rozmowa na temat diety, nawyków żywieniowych i dokonywane są niezbędne pomiary, tj. mierzone są obwody, sprawdzana zawartość tkanki tłuszczowej, grubość kośćca, zapisywana aktualna waga. Na tej podstawie system Bailine dokonuje analizy i tworzy obraz idealnej sylwetki osoby. –  Program jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klientki. Komputerowa analiza uświadamia nam cel, do jakiego dążymy. Terapeutka na tej podstawie określa, ile zabiegów będzie potrzebować klientka, aby osiągnąć wymarzony efekt. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ każda z nas lubi wiedzieć z góry, ile czasu i pieniędzy musi zainwestować – wyjaśnia Beata Ławicka.

Na czym tak dokładnie polega praca symulatora Bailine?

Urządzenie wytwarza impulsy, które wysyłane seriami pobudzają do pracy mięśnie, rozbijają tkankę tłuszczową i redukują cellulit. –  Wielkim sukcesem okazał się również zaprezentowany w roku 2006 symulator przeznaczony do ujędrniania mięśni twarzy, ujędrniający skórę oraz poprawiający owal twarzy – dodaje pani Beata. Co warto zaznaczyć, dla Bailinie ważna jest uczciwość i wiarygodność, dlatego od początku istnienia salonów każda zainteresowana pani może skorzystać z pokazowego zabiegu za darmo oraz porozmawiać o swojej sylwetce z terapeutką. System, to alternatywa dla kobiet, które potrzebują osobistego wsparcia, troski i pomocy w uzyskaniu lub utrzymaniu zgrabnej, jędrnej figury. – Pomagamy każdej zmęczonej i zapracowanej kobiecie, która rzadko ma czas na zadbanie o swoje ciało i samopoczucie. To tylko 40 minut stymulacji, podczas której dbamy o jej sylwetkę, wzmacniamy mięśnie i spalamy tkankę tłuszczową. Panuje u nas przyjazna, babska atmosfera, więc poprawa humoru gwarantowana! – podkreśla z uśmiechem Beata Ławicka.

O Bailine: to norweska organizacja, która w 1968 r. z sukcesem pomaga kobietom nie tylko poprawić stan zdrowia, ale przede wszystkim stać się piękniejszymi. W chwili obecnej, jest to jeden z popularniejszych systemów kształtowania kobiecej sylwetki bez ingerencji chirurgicznej. 

 
Salon Bailine
ul. Żółkiewskiego 13
Szczecin

tel. 91 484 29 09

www.facebook.com/bailineszczecin
www.instagram.com/bailineszczecin 

8( 129)
Sierpień'19
gajda