Wyobraźnia nagrodzona

MP Power Awards to Oscar wśród nagród przyznawanych w branży eventowej w Polsce. W zeszłym roku, laureatem tego wyróżnienia została szczecińska agencja In Spe. Ich widowisko zatytułowane „Freak Show” zdobyło nagrodę w kategorii Event Firmowy – Integracja. Nagrodzona impreza została zorganizowana dla pracowników COLOPLAST BUSINESS CENTRE, których część wzięła czynny udział w przedsięwzięciu.

Autor

Aneta Dolega

galeria

Celem samego konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem oraz wskazanie osobistości i ekspertów branży. Meeting Planner Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów
i pokazanie ich efektów promuje profesjonalizm tej branży. Głównym celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy, integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.

Hasło ostatniego konkursu brzmiało „Siła przebicia branży eventowej”. Jury szukało takich realizacji i miejsc, których tytułowa „siła przebicia” ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń była największa. In Spe ze swoim widowiskiem wpisało się w to doskonale. Imprezy jakie organizuje szczecińska agencja to nie są zwykłe, statyczne przyjęcia z muzyką i kolacją. In Spe dba o to, by pojawił się element zaskoczenia, coś co spowoduje, że impreza będzie inna niż wszystkie. – Nasz zespół to bardzo kreatywne osoby, które inspiruje niemal wszystko: to co obejrzą w kinie, to co znajdą w książkach czy zauważą wokół siebie – mówi Sylwia Matczak. – Najpierw robimy burzę mózgów, puszczamy wodze fantazji. Następnie analizujemy dany pomysł pod względem praktycznym i dostosujemy do klienta. Nie ma dla nas różnicy czy będzie to coś wielkiego czy kameralna impreza. Przy każdym projekcie angażujemy się z taką samą starannością, a to co się wydarzyło mocno wpływa na nasz rozwój i inspiruje do podejmowania kolejnych wyzwań. 

By zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę całego eventu, In Spe zajmuje się również starannym przygotowaniem oprawy cateringowej. Każda przygotowana przez nich kompozycja jest dokładnie przemyślana i zaplanowana.  – Staramy się, by nasze autorskie menu idealnie wpasowywało się w charakter imprezy i dopełniało klimatu, jednocześnie tworząc z pozostałymi elementami eventu spójną całość – mówi szefowa In Spe. – Ilość zaproszonych gości, miejsce oraz niecodzienna tematyka wydarzenia nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Przygotowujemy oprawę kulinarną dla kilkudziesięciu, a nawet kilku tysięcy osób, zawsze trzymając najwyższy poziom oraz wpasowując się w temat eventu. 

In Spe to także profesjonalni kucharze, którzy od początku przygotowywania cateringu dbają o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednocześnie sprawiając, że każde z dań oraz każda najmniejsza przystawka są przygotowane z największą starannością. – Wykwalifikowana obsługa oraz wyszkoleni kelnerzy podczas całej imprezy dbają o komfort gości i obsługę na najwyższym poziomie – uśmiecha się Sylwia Matczak. – Robią to wszystko po to, by każdy z zorganizowanych przez nas eventów zapadł każdemu w pamięć i spełniał największe oczekiwania naszych klientów. Zawsze mierzymy wysoko!

 
In Spe Events
ul.Swobody 8
Szczecin

Dariusz Matczak 507 026 360 darek@inspe-grupa.pl
Sylwia Matczak 509 976 077 sylwia@inspe-grupa.pl
/www.facebook.com/InSpeEvents
www.inspe-grupa.pl

9( 130)
Wrzesień'19