Apartament alternatywą dla domu

Przy ulicy Kalinowej dobiega końca budowa osiedla Apartamenty Warszewo. W ostatnim etapie inwestycji, czyli w budynku 101, znajdzie się 21 mieszkań. – Każde z nich jest doskonałą alternatywą dla domu. Przykładowo, w apartamencie na 2. piętrze, na 82. metrach, oprócz bardzo bogatego podstawowego wyposażenia, znajdziemy dwa balkony. Wysokość mieszkania w najwyższym punkcie ma aż 3,5 metra – opowiada przedstawiciel dewelopera. 

Autor

Andrzej Kus

galeria

– Wszystkie budowane mieszkania traktujemy w taki sposób, jak byśmy budowali je dla siebie. Przemyślany jest tutaj każdy szczegół. Chcemy, by przyszli właściciele czuli się w nich nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo – przyznaje Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób decyduje się na to, by dom zamienić na luksusowe mieszkanie. Między innymi do nich skierowana jest nasza oferta. 

Doskonałą alternatywą domu może być apartament położony na drugim piętrze budynku 101. Mieszkanie ma 82 metry kwadratowe, a w najwyższym punkcie aż 3,5 metra wysokości. 

– Znajdziemy w nim dwa balkony. Apartament oferuje przepiękny widok na Puszczę Wkrzańską, jest też w bezpośrednim sąsiedztwie parku Warszewo - Podbórz. – mówi przedstawiciel dewelopera. – W cenie mieszkania otrzymujemy mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, między innymi centralne ogrzewanie obejmujące energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Znajdzie się w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym oraz w łazience. Mieszkanie wyposażone będzie w system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro. Obsłużymy go ze smartphona, za pomocą specjalnej aplikacji. Będziemy mogli sterować ogrzewaniem, roletami czy alarmem. Każdy właściciel będzie miał możliwość dowolnej rozbudowy tego systemu. 

W mieszkaniu znajdziemy trzyszybowe, dwukomorowe okna z szybami absorbującymi promienie słoneczne. W upalne dni ulgę przyniesie nam klimatyzacja. Apartament wyposażony zostanie w jednostki znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. 

– Przygotowany będzie pokój dzienny o powierzchni 31 metrów kwadratowych, który połączony zostanie z niemal 9-metrowym aneksem kuchennym – opowiada Krystian Surmacz. – Sypialnia zajmie ponad 11 metrów. Kolejny, trzeci już pokój, ponad 12 metrów kwadratowych. Do każdego z pomieszczeń wejdziemy z korytarza, również do łazienki oraz osobnego WC. 

Deweloper zdaje sobie sprawę z tego, że jedno miejsce parkingowe najczęściej nie zaspokaja już potrzeb mieszkańców. Rodziny posiadają często po dwa samochody. Dlatego też każdy właściciel apartamentu, w cenie wymarzonego „M”, otrzyma w hali garażowej dwa miejsca postojowe. Jeśli i to nie wystarczy – będzie mógł nabyć kolejne. 

– Dodatkowo każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W halach garażowych znajdzie się również podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdą się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami. Cała inwestycja Apartamenty Warszewo, pod każdym względem, jest w Szczecinie bezkonkurencyjna. Zastosowaliśmy materiały z najwyższej półki. Zagwarantowaliśmy ponad dwa razy tyle miejsc parkingowych co mieszkań. Apartamenty mają zastosowanych mnóstwo nowoczesnych rozwiązań. Kończąca się inwestycja, bez wątpienia, jest naszym powodem do dumy – podsumowuje Surmacz. 

Marina Developer
9( 130)
Wrzesień'19