Nad morzem powieje luksusem

W Dziwnowie powstaną ekskluzywne mieszkania z widokiem na Zatokę Wrzosowską. Osiedle „Półwysep Dziwnów” to kompleks czterokondygnacyjnych budynków. Tutaj każdy właściciel apartamentu będzie mógł cieszyć się tarasem lub balkonem, a na parterze nawet ogrodem. 

Autor

Andrzej Kus

galeria

We wrześniu, w Dziwnowie, rozpocznie się budowa osiedla położonego nad wodą. Znajdzie się na półwyspie, tuż nad Zatoką Wrzosowską. 

– W najbliższych dniach rozpoczynamy budowę. Wystartuje jeszcze we wrześniu. Osiedle „Półwysep Dziwnów” to idealne miejsce dla wszystkich tych, co szukają wypoczynku nad morzem. Jest doskonałe również dla rodzin z dziećmi. Jednocześnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, co szukają nieruchomości pod wynajem – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Pierwszy etap obejmie budowę pięciu budynków. Każdy z nich będzie miał cztery kondygnacje. Przygotowane zostaną mieszkanie jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Do każdego przynależeć będzie balkon, taras lub ogródek. 

– W razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować większe mieszkanie – przyznaje Surmacz. – Może się znaleźć na ostatniej kondygnacji, z której będziemy mieli przepiękny widok na wodę. Należy wiedzieć o tym, że „Półwysep Dziwnów” znajduje się w pobliżu mariny. Do wymarzonego apartamentu można dostać się nie tylko samochodem, ale również przypłynąć jachtem. Dziwnów, bez wątpienia, jest niezwykle jasnym punktem na mapie Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. To doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią aktywne sportowo życie. Można tutaj pływać na jachcie, można uprawiać kitesurfing, windurfing, a nawet motorowodniactwo. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. 

Dodatkowym plusem inwestycji „Półwysep Dziwnów” jest to, że wszyscy ci, którzy kupią apartament w celu inwestycyjnym, mogą liczyć na pomoc dewelopera. 

– Jako deweloper zapewniamy bowiem możliwość nie tylko kupienia i wypoczywania w sielskim otoczeniu. Współpracujemy również z tour operatorem. Jest to profesjonalna firma, która zajmuje się kwestią inwestycyjną i pomoże znaleźć najemców – podsumowuje Krystian Surmacz. – Półwysep Dziwnów to wymarzona wprost lokalizacja dla inwestorów, którzy szukają nieruchomości leżących w atrakcyjnym regionie Polski. Morze, pobliski obszar Natura 2000, przepływające jachty i unikalna przyroda to atuty, obok których ciężko przejść obojętnie.

9( 130)
Wrzesień'19
gajda