17 schodów – to już trzy lata!

Wrzesień to dla 17 Schodów ważny miesiąc. Dokładnie trzy lata temu, Schody po raz pierwszy otworzyły swoje drzwi. Magia wnętrza, pyszne drinki, ogromna wiedza a także gościnność obsługi zachwyciły szczecinian.

Autor

Prestiż

To nie zmieniło się do dziś. A co się zmienia? Przestrzeń, którą postanowiono powiększyć właśnie ze względu na ilość odwiedzających. Będzie miała zróżnicowany charakter na obu piętrach. Pozwoli to na dobranie muzyki i klimatu do nastroju oraz sposobu spędzenia wieczoru. Zmienia się także wiedza obsługi, zwiększana z tygodnia na tydzień poprzez szkolenia i degustacje. I przede wszystkim menu, które z sezonu na sezon zaskakuje oraz zachwyca podniebienia. 

Co więcej, 17 Schodów nie zamierza zwalniać tempa. Wraz z rozpoczęciem czwartego roku działalności po raz kolejny przedstawi najnowsze kombinacje smakowe. Już 8 września wprowadzona zostanie nowa karta koktajli oraz przystawek. Wiąże się to z niezwykłą promocją oraz wyjątkowym konkursem.

Przez kolejne tygodnie września każdy, kto odwiedzi 17 Schodów, będzie mógł zamówić wszystkie autorskie drinki w cenie 18 zł. Dodatkowo, gościom wręczane będą ankiety dotyczące zarówno przystawek, jak i koktajli. Ich wypełnienie gwarantuje udział w grze, której wyniki ogłoszone zostaną 20 września. Co się z tym wiąże? Przede wszystkim nagrody: wyjazd do destylarni w Szkocji, wyjazd do destylarni w Londynie lub kompletny zestaw barmański. Ponadto, oczywiście na gości czekają „schodowe” upominki.

Ale jak urodziny, to nie tylko promocja, a przede wszystkim impreza. Dwudniowe szaleństwo jubileuszowe odbędzie się w dniach 20-21 września i przeniesie lokal w magiczne „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”, których splendor otoczy nas ze wszystkich stron. Muzyka, stroje, wystrój oraz wszystkie atrakcje nawiążą do czasów, kiedy to każdy łyk alkoholu był nielegalny, a wieczory spędzało się nie w barach, a w salonach.

Prestiż  
Wrzesień 2019