Uszyty jak Paolo Peruzzi

Znalezienie marki z wysokiej jakości galanterią skórzaną na rynku przesyconym tanimi podróbkami można było jeszcze kilka lat temu porównać do odnalezienia długo poszukiwanego skarbu. 
 

Autor

prestiz

galeria

Znalezienie marki z wysokiej jakości galanterią skórzaną na rynku przesyconym tanimi podróbkami można było jeszcze kilka lat temu porównać do odnalezienia długo poszukiwanego skarbu. 
 
Utrzymującą się tendencją stało się nabywanie bardzo tanich akcesoriów skórzanych o wątpliwej trwałości i designie, który nierzadko pozostawiał wiele do życzenia. Alternatywą dla nich były bardzo drogie produkty popularnych na całym świecie marek, na które nie każdego było stać. W 2011 roku szczecinianin Adam Borzym stworzył markę Paolo Peruzzi, która stała się odpowiedzią na zapotrzebowanie Polaków i Polek, którzy poszukiwali od lat modnej galanterii skórzanej szytej z oryginalnych, naturalnych skór, w tym również włoskich skór licowych oraz skóry ekologicznej. 
 
Początki i wyjątkowość 
Od początku wzorowano się na tradycyjnym rzemiośle, włoskim stylu oraz sztuce kaletniczej. To ze względu na inspirację włoskimi projektantami powstała sama nazwa marki oraz unikalny logotyp nawiązujący stylistyką do wielu włoskich, znanych brandów. Co ważne marka nie kopiowała wzorów, lecz tworzyła własne w oparciu o aktualne trendy w modzie jak i również sugestie klientów. Już od pierwszej uszytej sztuki portfela skupiano się na tym, by używane w produkcji były tylko i wyłącznie surowce wysokiej jakości. Skóry wykorzystywane do szycia portfeli męskich i damskich od pierwszej kolekcji do dziś są poddawane roślinnemu garbowaniu i mimo iż marka korzysta również z innych skór takich jak skóry vintage, juchty czy odporne na zarysowania skóry galanteryjne to skóry garbowane brzozą wziąż wiodą prym w ofercie marki.  Dzięki solidności produkcji i dbałości o najdrobniejsze detale pierwsza kolekcja Italy, która zawierała tylko portfele męskie i damskie szybko stała się sprzedażowym hitem. Po dzień dzisiejszy kolekcja ta  jest dostępna w sklepie internetowym prowadzonym przez markę. Kolekcja Italy nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem, mimo upływu lat. 
 
Klienci szybko docenili wysoką jakość produktów, w których tworzenie właściciel marki wkłada całe swoje serce. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj również utrzymywana przystępność cenowa. Paolo Peruzzi postanowiło łączyć oryginalne produkty z przystępnymi cenami. Dzięki umiejętnościom negocjacyjnym z dostawcami oraz sprawnej realizacji procedur logistycznych mogło sobie pozwolić na zaproponowanie klientom wysokogatunkowych akcesoriów skórzanych w korzystnych cenach. Tendencja ta została utrzymana po dzień dzisiejszy, o czym można przekonać się przeglądając rekomendacje dotychczasowych klientów marki. 
 
Ponadto, wyjątkowość marki Paolo Peruzzi to również wieloletnie szycie produktów jedynie w szwalniach położonych na terenie krajów ościennych. Galanteria skórzana, dzięki temu założeniu od początku powstania firmy jest szyta nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech. Proces tworzenia poszczególnych akcesoriów jest nieustannie monitorowany w celu zachowania jak najwyższej jakości. Natomiast praca osób, dzięki którym można korzystać z wysokogatunkowych portfeli, torebek czy pasków zawsze pozostaje doceniana i wynagradzana. W przypadku marki Paolo Peruzzi nie ma  i nigdy nie było miejsca na niskie standardy na jakimkolwiek etapie powstawania jej produktów. 
 
Rozwój marki 
Dążąc do poszerzania portfolio produktów właściciele marki nie zamykali się na nowości. Od oryginalnych portfeli męskich i damskich z kolekcji Italy wszystko się zaczęło. Kolejnymi produktami, które pojawiły się w asortymencie Paolo Peruzzi były skórzane torebki damskie. Okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W końcu każda kobieta mogła sobie pozwolić na zakup modnej, solidnej torebki damskiej z oryginalnej skóry naturalnej w korzystnej cenie. Na półkach pojawiły się również torby męskie na ramię oraz klasyczne aktówki, teczki do ręki czy nesesery,  które równie szybko spotkały się z zainteresowaniem klientów. Profil konsumentów marki na przestrzeni czasu ewoluował od klientów biznesowych stawiających na elegancję poszerzył się o grupy klientów zainteresowanych stylem casualowym i vintage, a wszystko dzięki otwartości Paolo Peruzzi na najnowsze modowe trendy.  
 
Asolutnym hitem marki były eleganckie etui na dokumenty i wizytówki. Przyszedł jednak czas, w którym zdecydowano się na urozmaicenie portfolio o produkty szyte nie tylko ze skór naturalnych, ale także innych trwałych materiałów. Należał do nich m.in. canvas, skóra ekologiczna, kodura i materiały typu RiPStop. To urozmaicenie kolekcji damskich, męskich i młodzieżowych zostało zachowane po dzień dzisiejszy i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki otwartości na nowości Paolo Peruzzi tworzy dziś kilkaset indeksów różnorodnych produktów, jakie powstają na skutek prawidłowego łączenia oryginalnych skór naturalnych z innymi tkaninami wysokiej jakości. Marka rozwija się myśląc o potrzebach swoich klientów, przez co wśród jej asortymentu zaczęło pojawiać się eleganckie, skórzane obuwie, a w przyszłości planuje się zaproponowanie klientom i klientkom modnej odzieży z najlepszych tkanin na rynku.
 
Bogactwo produktów 
Oferta początkowo ukierunkowana na klientów biznesowych ewoluowała wraz z urozmaiceniem projektów poszczególnych akcesoriów. Dzięki wprowadzeniu zróżnicowania otwarto się na potrzeby klientów z nowych segmentów. W ten sposób marka Paolo Peruzzi dzisiaj dociera do każdej, potencjalnie zainteresowanej nowymi akcesoriami odzieżowymi osoby. Wśród propozycji znajdziemy nie tylko eleganckie, wytworne portfele dla mężczyzn i kobiet. Szukanie ekskluzywnej torebki skórzanej, czy toby męskiej to tutaj nie problem. Wyzwania nie stanowi również odnalezienie akcesoriów w zupełnie innym stylu niż klasyczna elegancja. Podążając za modą Paolo Peruzzi wprowadziło wiele produktów idealnie pasujących do casualowych stylizacji noszonych na co dzień, jak i wyjątkowych dodatków w stylu retro. Otwartość na młodzieżowe trendy sprawiła, że kolekcje marki zostały uzupełnione o kolejne linie akcesoriów. W ten sposób np. powstały portfele młodzieżowe z kolekcji Adventure. Od kilku sezonów w asortymencie nie brakuje też solidnych walizek podróżnych. Zdecydowanym hitem są także skórzane buty męskie, paski skórzane do spodni szyte z włoskiej skóry, czy breloczki. Niebawem marka będzie otwierała się na kolejne nowości, dlatego warto śledzić jej ofertę. 
 
W jaki sposób możesz nabyć produkty Paolo Peruzzi?Dzięki otwartości na obecne trendy postawiono na prowadzenie sprzedaży online. W ten sposób powstał sklep internetowy dostępny pod adresem: www.paoloperuzzi.it, gdzie każdy może dokładnie obejrzeć dostępne produkty i złożyć zamówienie. Sprzedawane akcesoria są wyposażone w wieloletnie gwarancje zakupu, a czas dostawy pod wskazany adres jest jednym z najbardziej optymalnych na rynku. W ciągu maksymalnie 2 dni od momentu złożenia i opłacenia zamówienia wymarzony portfel lub torebka czy plecak czekają pod adresem na nowego właściciela. 
 
Nie lubisz kupować w internecie? Nie ma problemu!
I tutaj marka Paolo Peruzzi wychodzi naprzeciw twoim oczekiwaniom. W rodzimym Szczecinie na ul. Wyszyńskiego 26 znajdziesz punkt Click&Collect marki. Odszukaj na stronie producenta najciekawsze modele , spisz kody produktów i udaj się na miejsce. W lokalu przy dobrej kawie, miłe Panie z obsługi pokażą, doradzą i jeżeli będziesz zdecydowany również sprzedadzą ci twój upatrzony portfel, torebkę czy teczkę. 
9( 130)
Wrzesień'19